ROG STRIX RX 570 BIOS arızası

SenTiNeL54

Hectopat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Arızalı ASUS ROG STRIX RX 570 4 GB aldım. Arıza nedeni BIOS bozuk dediler, Hive OS'tan BIOS attık; kart artık Hive OS'da çalışıyor, kazım yapıyor ama Windows'a geçince çalışmıyor. BIOS'u ilk yazdığımızda kendisi sıfırladı, ikinci yazdığımızda kalıcı olarak kaldı. Kart sanırım biraz yorulmuş, kazım yaparken değerler sabit değil. Ekran vermeme sebebi nedir? BIOS çipi mi bozulmuş yoksa görüntü veren başka bir parça mı? Bir de Windows'dan BIOS atarsak görüntü gelme ihtimali var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arızalı ASUS ROG STRIX RX 570 4 GB aldım. Arıza nedeni BIOS bozuk dediler, hive OS'tan BIOS attık; kart artık hive OS'da çalışıyor, kazım yapıyor ama Windows'a geçince çalışmıyor. BIOS'u ilk yazdığımızda kendisi sıfırladı, ikinci yazdığımızda kalıcı olarak kaldı. Kart sanırım biraz yorulmuş, kazım yaparken değerler sabit değil. Ekran vermeme sebebi nedir? BIOS çipi mi bozulmuş yoksa görüntü veren başka bir parça mı? Bir de Windows'dan BIOS atarsak görüntü gelme ihtimali var mı?

Hocam fazla zorladığınız için bir parçasında sıkıntı çıkmış olabilir BIOS'ta bir sıkıntı olduğunu zannetmiyorum.

Geri
Yukarı