ROG Zephyrus G14 alınır mı?

mash

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba, sizce ASUS ROG Zephyrus G14 5800HS 1650 almayı düşünüyorum. Kullanmayı düşündüğüm işler Visual Studio + Android Studio ileride belki Unity gibi yazılımlar. Şu an 12.000 fiyatı var... Pil gücü + işlemcisi + boyutu. Hem iş tarafı için ideal hem de içinde fena olmayan bir GPU'su da var.
Ürün linki:

Sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İş ve arada oyun için alınır. Batarya sizin için önemliyse(Normal kullanımda 7-11 saat kullanırsın) ve ekranın 14 inç olması sorun değilse alabilirsiniz.
Eksikleri: - Ekran 60hz
-Ram 1x16
-Kamerası yok
Bunlar sizin için önemli değilse alabilirsiniz.

İş ve arada oyun için alınır. Batarya sizin için önemliyse(Normal kullanımda 7-11 saat kullanırsın) ve ekranın 14 inç olması sorun değilse alabilirsiniz.
Eksikleri: - Ekran 60hz
-Ram 1x16
-Kamerası yok
Bunlar sizin için önemli değilse alabilirsiniz.
Evet hocam haklısınız ekranı 60hzmiş. Şimdi netten baktım bir model daha satılıyor o 144 hz. Konuya koyduğum linki hemen duzeltiyorum.

Hocam kameranın olmaması ek ürünlerle halledilir diye düşünüyorum. 1x16 ram ilk etapta dual olmadığı için eksi gözükse de ilerde 16 daha takarsam 32 olur ileriye dönük daha iyi olur.
Şuan sadece 1000tl daha düşse temiz olucak gibi. Her ne kadar premium cihaz modeli olsada 1650 modele ülkemizde 12.7 vermek üzüyor 😕
Herkese merhaba, sizce ASUS ROG Zephyrus G14 5800HS 1650 almayı düşünüyorum. Kullanmayı düşündüğüm işler Visual Studio + Android Studio ileride belki Unity gibi yazılımlar. Şu an 12.000 fiyatı var... Pil gücü + işlemcisi + boyutu. Hem iş tarafı için ideal hem de içinde fena olmayan bir GPU'su da var.
Ürün linki:

Sizce alınır mı?
https://ty.gl/eyd7qbfi9h arkadaşlar o linkteki 60hzmis. Bu kodlu satılan ürün 144hz
Oyunla işiniz yoksa alınır.
Sağolun hocam, şuan için csgo rocket gibi oyunlar düşünüyorum. Zaten 3050 alırsam da oyun tarafında inanılmaz bi yükselme olmayacak. En kötü o işi nvidia now ile hallederim artık.
Neden hocam? siz ne önerirsiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı