Ronaldo mu Messi mi?

Arda Turan.
9e600c8cd0b58707b2cf7bb3f51393e8.png

Saçma kariyer seçimleri, aşırı egosu, girdiği garip triplerden dolayı takım kamplarına gitmeyip kadro dışı bırakılması ve kariyerinin bu sezon itibarıyla bitme noktasına gelmesi ronaldo dememek için bir neden.
Bana göre insanların kafasında oturmuş tipik egolu futbolcu tiplemesi ronaldonun eseridir.
Messi her zaman 1 tık önde olacak.
Garip tipler? İkizlerinden biri öldükten sonra diğerinin hasta olması yeterince iyi bir neden değilmi? City'ye gidip muhtemelen CL, PL, PL gol krallığı vs vs gibi şeylerden vazgeçip vefa borcu için baba dediği adam için united'a gitmesi saçma kariyer seçimleri mi oluyor hocam? Taraftarı Ronaldo forması yakarken city'e mi gitseydi. Ronaldonunki mantıklı bir seçim değildi çünkü Ronaldo bunu para veya istatistik için yapmadı. Vefa ne zamandan beri tipik egolu tipleme oldu be.

Saçma kariyer seçimleri, aşırı egosu, girdiği garip triplerden dolayı takım kamplarına gitmeyip kadro dışı bırakılması ve kariyerinin bu sezon itibarıyla bitme noktasına gelmesi ronaldo dememek için bir neden.
Bana göre insanların kafasında oturmuş tipik egolu futbolcu tiplemesi ronaldonun eseridir.
Messi her zaman 1 tık önde olacak.
Kamplara çocuğu öldüğü için katılamadığını açıklamıştı.

City'ye gidip muhtemelen CL, pl, pl gol krallığı vs. gibi şeylerden vazgeçip vefa borcu için baba dediği adam için United'a gitmesi saçma kariyer seçimleri mi oluyor hocam?

Evet saçma kariyer seçimi oluyor.
Ne united o zamanki united ne de hocası o zamanki efsane.
Sırf united biraz daha fazla maaş vermesi ve alex fergusonun tweetleri yüzünden kariyerini batıracak bir seçim yaptı. Gideceğin takım en büyük düşmanın bile olsa kariyerini zedelemeyecekti.
Keşke psgye 6 aylığına gitsede bir dönem bile olsa neymar ronaldo messi izleyebilsek.

Garip tipler? İkizlerinden biri öldükten sonra diğerinin hasta olması yeterince iyi bir neden değilmi? City'ye gidip muhtemelen CL, PL, PL gol krallığı vs vs gibi şeylerden vazgeçip vefa borcu için baba dediği adam için united'a gitmesi saçma kariyer seçimleri mi oluyor hocam? Taraftarı Ronaldo forması yakarken city'e mi gitseydi. Ronaldonunki mantıklı bir seçim değildi çünkü Ronaldo bunu para veya istatistik için yapmadı. Vefa ne zamandan beri tipik egolu tipleme oldu be.
Gitmeseydi kardeşim United gibi bir takıma? İnsanlar kafasına silah dayamadı? Kendi durup dururken sırf Messi PSG’ye gitti diye gaza geldi yani kalabilirdi Juve’de. Ayrıca Ronaldo son 2 yıldır iyice itici antipatik bir tipe büründü. Kaybedince ne kadar çifkeşebiliceğini gördüm. Burda vatanı savunur gibi Ronaldo savunmaya çalışmasın kimse. Ole hocayı bunun lobisi göndertti basında medya algısı yaparak. Sonra Ragnick geldi onu da beğenmedi beyfendi. Erik ten Hag bunu yedek bırakmak konusunda haklıydı. Hadi yaz kampına çocuğun hasta diye katılmadın tamam da (instaya evde yaptığı antrenman videolarını atıyordu ne ayaksa) maç bitmeden niye stadı terk ediyorsun ne bu tripler? Rakip taraftarın üstelikte bir çocuğun telefonunu kırması olayına girmiyorum bile. Bunu başka bir oyuncu yapsa yerden yere vurursunuz ama Romantizm yapıyorsunuz. Ronaldo kısacası kendini hala zirvede zannediyor hala Real Madrid’de falan oynadığını sanıyor. Bu adam maalesef olgun bir karakter değil ve hiçbir zaman da olamadı. Messi karakter bakımından Ronaldo’nun fersah fersah üstünde.

Son düzenleme:
Gitmeseydi kardeşim United gibi bir takıma? İnsanlar kafasına silah dayamadı? Kendi durup dururken sırf Messi PSG'ye gitti diye gaza geldi yani kalabilirdi Juve'de. Ayrıca Ronaldo son 2 yıldır iyice itici antipatik bir tipe büründü. Kaybedince ne kadar çifkeşebiliceğini gördüm. Burada vatanı savunur gibi Ronaldo savunmaya çalışmasın kimse. Öyle hocayı bunun lobisi göndertti basında medya algısı yaparak. Sonra Ragnick geldi onu da beğenmedi beyefendi. Erikten Hag bunu yedek bırakmak konusunda haklıydı. Hadi yaz kampına çocuğun hasta diye katılmadın tamam da (Instagram'ya evde yaptığı antrenman videolarını atıyordu ne ayaksa) maç bitmeden niye stadı terk ediyorsun ne bu tripler? Rakip taraftarın üstelikte bir çocuğun telefonunu kırması olayına girmiyorum bile. Bunu başka bir oyuncu yapsa yerden yere vurursunuz ama Romantizm yapıyorsunuz. Ronaldo kısacası kendini hala zirvede zannediyor hala Real Madrid'de falan oynadığını sanıyor. Bu adam maalesef olgun bir karakter değil ve hiçbir zaman da olamadı. Messi karakter bakımından Ronaldo'nun fersah fersah üstünde.

Alex Ferguson onun babası gibiydi o uniteda gel dedi Ronaldoda kabul etti Juve batmıştı juvede bir şey yapamıyordu ondan geldi kardeşim Ronaldo gibi dünyanın en iyi oyuncularından birine kötü antrenör getirirsen sonuç alamazsın. Ronaldo senden olgun bir karakter Ronaldonun karakterine laf edemezsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı