Çözüldü Root nasıl atılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cyper

Centipat
Daha fazla  
@Jack İşte
Bootlader gerekli mi değil mi?
Telefon kilitlenme durumu yaşanır mı?
Xiaomi Redmi Note 8 Pro MediaTek işlemcim var. Nasıl süre beklemeden yaparım hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet hocam ses kısma tuşu ile kapatma tuşuna basıp Fastboot moduna aldım sonra cihazı tanıttım işlemleri yaptı sonra 168 saat sonra oluyor diye ibare geldi.
Hocam MTK işlemciniz olduğu için devam edebilirsiniz. Bir rehber atıyorum bekleyin.

O saat sonra acacaksiniz ondan sonra magisk kuracaksiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler hocam

Çözüm
(Mesaj silindi)

Son düzenleme:
Hocam işe yaradı o kadar bekliyordum çok sağolun hep Hint kaynaklara İngilizce kaynaklara baktım çoğu bir şey yaramadı sağolun.
Rica ederim. Çözüm olarak işaretlerseniz yardıma ihtiyacı olan insanlar çözüme daha kolay ulaşabilir.

@cyper hocam root atmayı unuttuk çözüm işaretlemeyin😀. Devam etmek istiyorsanız yardımcı olabilirim. Tek başınıza yapmak istiyorsanız şunu söylemem gerek tecrübeniz yoksa YouTube üzerindeki videolarda hata alabilirsiniz. Bu arada SuperSu kurmanızı öneririm Magisk hata verebilir ve telefonu kitleyebilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı