RTX 2060 düşük ayarlarda düşük FPS

Enesklpk

Yoctopat
Daha fazla  
RTX 2060 6 GB ekran kartım var. Valorant oynarken grafikleri fullersem FPS'im artıyor ama düşük ayarlara çektiğim zaman FPS'inde bayağı bir düşme yaşanıyor. Sebebi ne olabilir sizce?

Hocam ayarları mecbur biraz yükselticeksiniz.
İşlemciniz pek iyi olmadığından düşük FPS alıyorsunuz.
Ayrıca monitörünüzün hzsinin altında düşmüyorsa FPS'i arttırmanın pek anlamı olmaz.
Aynen yükselmez adamlar enayi o zaman 3080 3090 ile en düşükde oynuyor biraz araştırın lütfen.

Benim dediklerimi cidden okumuyorsunuz.
Yukarıda zaten daha fazla focus olmak için düşükte oynancağını söyledim.
Yanlış bilgi vermeyiniz lütfen!

Hocam ayarları mecbur biraz yükselticeksiniz.
İşlemciniz pek iyi olmadığından düşük FPS alıyorsunuz.
Ayrıca monitörünüzün hzsinin altında düşmüyorsa FPS'i arttırmanın pek anlamı olmaz.

Benim dediklerimi cidden okumuyorsunuz.
Yukarıda zaten daha fazla focus olmak için düşükte oynancağını söyledim.
Yanlış bilgi vermeyiniz lütfen!
Ekran 165 Hz ve altına düsüyor

Dediğimi bir yapın başlat kısmından arka plan uygulamalarını kapatın ondan sonra yine oradan oyun modunu açın sonra nvidia kısmındaki kaliteyi performans yapın ve oradaki diğer ayarlarıda en düşüğe çekin zaten youtubede videolar mevcut.

Dediğimi bir yapın başlat kısmından arka plan uygulamalarını kapatın ondan sonra yine oradan oyun modunu açın sonra NVIDIA kısmındaki kaliteyi performans yapın ve oradaki diğer ayarları da en düşüğe çekin zaten YouTube'da videolar mevcut.

Hocam bununla alakası yok ayarlar düşükteyken ekran kartı neredeyse hiçbir şey yapmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı