RTX 2060 GTA 5 FPS Sorunu

Expor

Kilopat
Selamlar, AMD R9 390x kullanan biriydim, ekran kartımda sorun oluştu ben de yenisini aldım. GTA 5 oynamak istediğim zaman eski kartımdan iyi bir kart kullanmama rağmen grafikleri aynı yapsam da FPS değerlerim iç açıcı değil. 45-55-60 arasında gidip geliyor. İnanın bana bilgisayardan fazla anlayan biri değilim. Eski kartımda FPS'imin 70 altına düştüğünü pek göremedim. Yardımlarınızı bekliyorum.
Sistemim:
  • i7 6700k
  • RTX 2060
  • 8x2 DDR4 RAM

Ekran kartı driverlerinde sorun yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün bende yaşadım
-En son windows güncellemesini kaldırmayı deneyin
-Nvidia denetim masasından dikey esitlemeyi kapatın. V sync takılı kalıyor. Oyundan kapatsanızda. Sonra açarsınız.
-Game dvr da sebep oluyor olabilir, onuda kapatın.
Bu arada bende 45-55-60 fps alıyorum.Gerçi Ultra da ayarlar. G sync sayesinde son derece akıcı oyun.
İşlemcim 9600k
Dün ben de yaşadım demişsiniz öncesindeki FPS değerleriniz hakkında bilgilendirme yapabilir misiniz?
Yardımcı olabilicek biri yok mu? Oyunu silip yükledim belki düzelir diye çözüm bu değilmiş.

Son düzenleme:
Aynı durum bende de var. RTX2060 + R5 2600X var 16 gb ram. 75 FPS en fazla. Ekran kart %40 50 işlemci %70 çalışıyor tüm ayarları denedim. aynı kart işlemci ile biri video çekmiş 150 Fps leri görüyor. Neden olabilir?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı