RTX 2060'ı satıp 2X RX 590 yapma fikri

Arkadaşlar selamlar. Yine çok çılgınca bir fikir ile sizlerleyim. Şu an RTX 2060 Gaming Z kullanıyorum ikinci el piyasası 2750 3000 arası. Ben bu kartı satsam yerine crossfire RX 590 alsam. Anakart ve işlemci konusunda da sıkıntı yok. Nasıl bir fikir sizce saçma mı ne dersiniz? 😂

Önermem sebebi ise zaten çoğu oyun crossfire desteklemiyor.

Arkadaşlar selamlar. Yine çok çılgınca bir fikir ile sizlerleyim. Şu an RTX 2060 Gaming Z kullanıyorum ikinci el piyasası 2750 3000 arası. Ben bu kartı satsam yerine crossfire RX 590 alsam. Anakart ve işlemci konusunda da sıkıntı yok. Nasıl bir fikir sizce saçma mı ne dersiniz? 😂
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoları izleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Bu videoları izleyin.
Sağollun hepsini seyrettim. Yeterince bilgi sahibi oldum sağollun

Siz ve bu kartla ısı sorunu yaşayan arkadaşlar kartı ayarlamayı bilmiyor hocam. Aynı karttan bende de var ve 70 dereceyi geçmiyor. İsterseniz detaylı ayarları buraya yazabilirim.
Sorun kartın stok ayarlarda cayır cayır yanması zaten. Ben kendim elle müdahale ediceksem o kartı almamın ne mantığı var ki?

Sorun kartın stok ayarlarda cayır cayır yanması zaten. Ben kendim elle müdahale ediceksem o kartı almamın ne mantığı var ki?

amdnin genelde tüm kartlarında bu tarz ısınma sorunları oluyor. Ama bu kartın olayı farklı. Üzerinde bios modu değiştiren bir tuş mevcut. Onu sadece performans moduna almak gerekiyor. Zaten sadece bununla bile kart 73 dereceyi geçmiyor. Üstüne de ufak bir undervolt yaparsanız kart 65 - 70 derecede sabitliyor. Yani karta detaylı bir ayar yapmıyorsunuz. Bu işlemler maksimum 5 dakikanızı alır

Geri
Yukarı