RTX 2060'ı satıp 2X RX 590 yapma fikri

Öncelikle saçma değil, sonuçta böyle bir konfigürasyon var. Oyun için yapmak mantıklı olmayabilir demek daha doğru. Her oyunda performans alacaksın diye bir şey yok fakat CF destekleyen oyunlarda performansı arttırdığı kesin.

Siz ve bu kartla ısı sorunu yaşayan arkadaşlar kartı ayarlamayı bilmiyor hocam. Aynı karttan bende de var ve 70 dereceyi geçmiyor. İsterseniz detaylı ayarları buraya yazabilirim.
Hocam ayarlarınızı paylaşır mısınız ? Bu kartın 70 dereceyi geçmeyeceğine inanmak zor gibi şuan :D
Ayrıca kartın mhz değerini düşürmeden bir türlü undervolt yapamadım bu karta sistem hep çöküyor. Cidden sizin ayarlarınızı merak ettim hocam.
Dediğiniz gibi Bios Switch yerini ayarladım. Kartın otomatik ayarlarında Bios Switch ne olursa olsun bu kart 84-85 dereceyi görüyor Metro Exodus oyununda.
Belki diyebilirsin kasanın hava akışı kötü. Önü mesh panel 4 adet fanlı kasam var. Yan kapağı açıkta olsa kapalıda olsa bu değerleri aldım.
Siz ve bu kartla ısı sorunu yaşayan arkadaşlar kartı ayarlamayı bilmiyor hocam. Aynı karttan bende de var ve 70 dereceyi geçmiyor. İsterseniz detaylı ayarları buraya yazabilirim.
Hocam bu konuda fazla kalabalık yapmayalım isterseniz. XFX RX 590 ısınma sorunu - Technopat Sosyal şu konu üzerinden devam edelim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı