RX 590 Sapphire Nitro+ Satıp RTX 2060 Alınır mı?

Ben bahsettiğin sistemi kullanıyorum, işlemcim BF5 1080p ultra, rtx açık halde 73 derece, 2K yüksek ayarlar rtx kapalı halde 69 derecede kalıyor. Ekran kartını da %99 olacak şekilde besliyor hiç darboğaz gözlemlemedim.

Hocam bi eksiklik hissediyorum kartta bir sıkıntı var gibi. Bilmiyorum bir gariplik var sanki. Yeniden Nvidia ya dönmek asıl amacım.
Hocam hiç düşünme geç rx580 ekran kartımı sattım gidip rtx 2060 alacağım bidaha amd ekran kartına kesinlikle bulaşmam ısınma sorunları sacma sapan fps droplar crashler vs... İlerleyen aylarda güncel oyunlara ray tracing teknolojisi güncellemelerle eklenecek amd yeni bi teknoloji vermiyor 5-10 fps fazla alacam diye para verilmez.

Hocam hiç düşünme geç rx580 ekran kartımı sattım gidip rtx 2060 alacağım bidaha amd ekran kartına kesinlikle bulaşmam ısınma sorunları sacma sapan fps droplar crashler vs... İlerleyen aylarda güncel oyunlara ray tracing teknolojisi güncellemelerle eklenecek amd yeni bi teknoloji vermiyor 5-10 fps fazla alacam diye para verilmez.
RX580 hangi markasını kullandınız acaba? Gigabyte sanırım imzanızda var. Ekran kartından 3 marka tercih ediyorum. Sapphire, Asus, MSI.

Bana böyle geldi sanki ekran kartında bir eksik var birşey yapılmamış gibi 1060 çok daha iyi bir performans veriyor bana göre.

RX580 hangi markasını kullandınız acaba? Gigabyte sanırım imzanızda var. Ekran kartından 3 marka tercih ediyorum. Sapphire, Asus, MSI.
evet hocam Gigabyte tı bugün MSI Gaming GTX 1660Tİ aldım 1080P oyunculuk için çok stabil bi kart ısınma sorunu yok FPS değerleri tatmin edici düzeyde. Aslında RTX 2060 almaya gitmiştim fakat MSI Gaming modeli kalmamış diğer markalarada pek güvenemedim. AMD ekran kartı 🥵 alacak arkadaşlar iyi araştırsın iki kere düşünsün herkese iyi oyunlar 😀

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı