RTX 2070 Super vs RX 5700 XT 50.yıl Özel Versiyon

Hangisini tercih edeyim?

• Oy verenlerin toplamı
    23
Akrabanın biraz daha bekleme durumu varsa, RX 5700 XT'nin çoklu fanlı modellerinden birini getirirse çok güzel olur. Eğer şimdi gelmek durumundaysa, fiyatı çok uygunsa ve hatta hiç para ödemiyorsan RTX 2070 Super.

Yazılım ve driver stabilitesi ve kalitesi açısından RTX 2070 Super derim. RX 480'den RTX 2060'a geçmiş olan biri olarak söylüyorum.
Oyun içi kayıtta çok sıkıntıları var AMD'nin. Kaydı alıyorum. Bakıyorum ses yok. Aylerca uğraştım, format vs. nafile.
Nvidia'ya geçtim kafam rahattı. İyi hoş RTX 2060 kartımı da sattım. RTX 2070 Super'i bekliyorum.

Ya problem en az 8 Ağustosa kadar eline gelmesi lazım kartın. 9 Ağustosta Türkiye'ye geliyor.
Birde RTX 2070 SUPER 90 dolarlık oyun hediye ve 499 dolar, RX 5700 XT 50. Yıla özel versiyonu ise 450 dolar ve 30 dolarlık hediyesi var. RTX 2070S kendini bu şekilde amorti ediyor aslında fakat stokta yok şu an Amerika'da.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı