RTX 2070 ve Ryzen 5 2600x Sistem Toplama

Rymoth

Hectopat
Yer
Tekirdağ / Süleymanpaşa
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
Arkadaşlar sistem nasıl eksik yanlış bir şey var mı ?
Teknoloji pazar güvenilir mi ?
Bütçemi zorlasa da 2K en uygun monitör bu, peki iyi mdir sizce sizin önerileriniz var mı ?
Monitörün 75 Hz olması sıkıntı çıkarır mı ?

Şimdiden cevaplar için teşekkürler.
image.pngimage.pngimage.png

Son düzenleyen: Moderatör:
@Seadhy bro psu konusunda değiştirirm fakat kasa çok hoşuma gitmişti kötü mü neden tavisye etmedin ?
merak ettimde
Fena değil ama kasa kalitesi benim önerdiğim kasa kalitesinden düşük. Ancak onu alırsan da Everest PSU gibi sistemini yakmaz yani. Benim kasa hem malzeme kalitesinden hemde taşınabilirliği (boyutu ve ağırlı) olarak daha iyi bir kasa.

Kasa önerilerine pek bulaşmamak tercihimdir, kasa zevk meselesi birazda.
Mid Tower ve Hava sirkülasyonu iyi olan bir kasa araştırmanı öneririm, hava girişlerinin olacağı bir kasa.

Fena değil ama kasa kalitesi benim önerdiğim kasa kalitesinden düşük. Ancak onu alırsan da Everest PSU gibi sistemini yakmaz yani. Benim kasa hem malzeme kalitesinden hemde taşınabilirliği (boyutu ve ağırlı) olarak daha iyi bir kasa.
teşekkürler bro tavsiyeni dikkate alacağım benim için görünüş çok önemli olduğu için sormuştum fakat senin önerdiğin kasa hakikatten dediğin yönlerden çok daha iyi bir kasa peki kasanın hava sirkülasyonu nasıl bir fikrin var mı ?
Kasa önerilerine pek bulaşmamak tercihimdir, kasa zevk meselesi birazda.
Mid Tower ve Hava sirkülasyonu iyi olan bir kasa araştırmanı öneririm, hava girişlerinin olacağı bir kasa.
haklısın bro fakat kasa konusunda malmezem kalitesine falan çok önem vermiyordum daha çok görüşe yönelik kasa tercih ettiğim için bilen birini dinlemek daha mantıklı.
Peki ya sistem nasıl sıkıntı,eksik veya yanlışlık var mı ?

Benim şahsi önerim Overclock yapmayacaksan işlemcini Ryzen 5 2600 modeline düşürebilirsin, sana 250 liralık bir bütçe açacaktır. Bu bütçe ile de daha hızlı bir M.2 SSD almanı öneririm.

Benim şahsi önerim Overclock yapmayacaksan işlemcini Ryzen 5 2600 modeline düşürebilirsin, sana 250 liralık bir bütçe açacaktır. Bu bütçe ile de daha hızlı bir M.2 SSD almanı öneririm.
bro ileride sistem sıkıntı çekerse yapmak zorunda kalabilirim bu yüzden ama daha hızlı m2takma şansım olabailir bakıyorum şimdi

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı