RTX 2070 vs RX 5700XT

RTX teknolojisine hevesliysen 2070 daha doğru olur. 2K oyunculuk için RX 5700 Xt alabilirsin.

RX 5700XT daha güçlü bir kart ancak daha çok ısınır alırsanız Sapphire Nitro alın RTX 2070 birkaç FPS gerisinde ama daha çok özelliği var. Ben olsaydım RTX alırdım.

RX 5000 serisi verimlidir çok ısınmaz, giriş seviyesi bir model aldığında tüm kartlar sıcak çalışır.

Driver sorunları azaldı gibi, fakat geçici olan bir driver sorunu için niye daha az performanslı bir kart alasın?

RX 5000 serisi verimlidir çok ısınmaz, giriş seviyesi bir model aldığında tüm kartlar sıcak çalışır.

Driver sorunları azaldı gibi, fakat geçici olan bir driver sorunu için niye daha az performanslı bir kart alasın?
Driver sorunlarının geçici olup olmadığını bilmiyoruz, evet üzerine eğilinirse illa ki çözülebilecek bir şey ancak RX 6000 serisi çıkıyorken 5700xt için son derece rafine ve kullanışlı sürücülerin geleceği belirsiz, yani bir nevi kumar. Dediğiniz gibi kısa sürede gelebilir de, ancak hiç de gelmeyebilir. Ayrıca 2070'in tek avantajı sürücüleri değil DLSS 2.0 ve RTX gibi iki önemli teknolojiye ev sahipliği yapıyor.

Geri
Yukarı