RTX 2080 Super FPS sorunu

Rigraldo

Centipat
Uzun süren bir süreç ardından, Ryzen 9 3900X ve RTX 2080 Super bileşenleriyle bir PC toplamayı başardım. Ve ilk test ettiğim oyun, oldukça özlediğim ac Black Flag oldu. Fakat nedense oyun bu bileşenlere rağmen ani haraketlerde veya kalabalık bir ortamda 20 FPS'lere düşmüş gibi kasıyor. Bu sorunun nedeni ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Lütfen sisteminizi tam olarak belirtin.Sistemi tam olarak bilmeden bişey dememiz mümkün değil.
msı rtx 2080super
ryzen 9 3900x
msı x570 gaming plus anakart
2x16 32gb 3600 mhz ram
h500 kasa 750w psu
2tb hdd 500gb ssd
Oyun icinde actiginiz bir ayar sisteminize ters geliyor olabilir rx 5700xt de witcher oynarken sorun yasiyorduk ssao acikti kapattim suan yag gibi oynuyor
ama hangi ayar olursa olsun böyle bir sistemin her türlü harika iş çıkarması gerekmez mi?

Uzun süren bir süreç ardından, Ryzen 9 3900X ve RTX 2080 Super bileşenleriyle bir PC toplamayı başardım. Ve ilk test ettiğim oyun, oldukça özlediğim ac Black Flag oldu. Fakat nedense oyun bu bileşenlere rağmen ani haraketlerde veya kalabalık bir ortamda 20 FPS'lere düşmüş gibi kasıyor. Bu sorunun nedeni ne olabilir?
yine ubisoft yine sorun

msı rtx 2080super
ryzen 9 3900x
msı x570 gaming plus anakart
2x16 32gb 3600 mhz ram
h500 kasa 750w psu
2tb hdd 500gb ssd

ama hangi ayar olursa olsun böyle bir sistemin her türlü harika iş çıkarması gerekmez mi?

Sistemle alakali degil yanliz sorununuz oyunla alakalida olabilir. Onun icin bir ayar zorlama yapiyor olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı