RTX 2080 Super satılmalı mı?

Türkiye fiyatı en az 15000₺'den başlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Vay, yine mi keder?
Ama artık yeter!
Yine kapıda kara geceler

Vay, çileli başım
Ortasında kışın
İyice beter

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Vay, yine mi keder?
Ama artık yeter!
Yine kapıda kara geceler

Vay, çileli başım
Ortasında kışın
İyice beter
Duygularımı benden önce anlattın teşekkür ederim 😓

Stok soğutuculu kartın çıkmasıyla birlikte markaların özel soğutmalı modellerinin gelmesi zaman alacaktır. Birde ilk parti çıkan kartların ne olacağı belirsiz sentetik testleri görmek, kullanıcı deneyimlerine şahit olmak gerekecektir. Fiyatları da yeni çıktığı için ilk başta aşırı yüksek olacaktır. Daha ortada fol yok yumurta yokken satmak pek akıllıca olmaz.

3000 serisinin tepe modelinin fiyatının 1399 Dolar'dan (founders Edition) başlayacağına dair bir haber okumuştum. Mevcut 2080 Ti'ın fiyatı 1000 dolar civarındayken 3000 serisinin tepe modeli o fiyata çıkarsa, Türkiye fiyatı en az 14000₺'den başlar.

Bence mevcut kartınızı hemen satmayın.

"The latest rumors indicate that NVIDIA’s ampere flagship, likely named either RTX 3080 Ti or RTX 3090 will cost $1399. this is some $200 more than the last generation’s best representative RTX 2080 Ti founders Edition. It’s important to mention that there might be a founders Edition'in this generation as well, and that’s speculated to add another $100 to the price."

Kısacası founders Edition modeli 1399$, diğer üreticilerin modelleri içinse bu fiyata 100$ daha ekleyebiliriz diyor.

17.500TL biriktirdim 3080 almak için yeter mi?

17.500 TL biriktirdim, 3080 almak için yeter mi?

Bol kredi ile 72.000 lira biriktirmiştin, ne oldu o iş?

Konuya gelirsek, bence satmak gereksiz çünkü 2080S zaten en tepe seviye kartlardan birisi, yetmiyorsa sat diyebilirim de, yetmeyecek bir şey yok. Boş masraf olur. @Hangottom

Bol kredi ile 72.000 lira biriktirmiştin, ne oldu o iş?

Konuya gelirsek, bence satmak gereksiz çünkü 2080S zaten en tepe seviye kartlardan birisi, yetmiyorsa sat diyebilirim de, yetmeyecek bir şey yok. Boş masraf olur. @Hangottom

Aldım kardeşim seninde işin gücün yok benimle uğraşıyorsun. 4 PC aldım. 1'i şu an kullandığım diğer üçü mining.

Geri
Yukarı