RTX 3050 6 GB düşük FPS veriyor

Düşüşlere karşı arka planda hiçbir uygulama açık tutma, Chrome, Discord vb. Valorant bunlara hassas bir oyun, tabii sıcaklıklar da önemli.

Yani bu durumda Valorant ve CS:GO testleri aynı cihazın olduğu videolarda yakın değerler veriyorsa ortada bir sorun görünmüyor. "Kaynım 500 FPS almış, birisi 300 FPS aldım dedi" bunların bir geçerliliği yok bize organik testler lazım.
Doğru söylüyorsunda, böyle bir işlemciyle ortalama 130fps almak nasil birşeydir csde. ama mesela kullananlarda bana dusuk aldığımı 200 ustu aldiklarini soyluyorlar

Doğru söylüyorsunda, böyle bir işlemciyle ortalama 130fps almak nasil birşeydir csde. ama mesela kullananlarda bana dusuk aldığımı 200 ustu aldiklarini soyluyorlar

Kullananlar bir zahmet verilerini açıp video çekip atsınlar. Tabii ki aynı cihazla, benzeri değil. Biz de bu şekilde neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlarız.

İlk mesajına geri dönersek cihazında bir sorun, arıza yok. Üzerine düşünmene gerek yok. Varsa bu cihazla 200-300 FPS alan alsın kaydını yüklesin bakalım.

Attığım videardaki cihazlar 22 bin tl. Buna göre daha düşük modeller. Daha dusuk modeller bile boyle fps veriyorsa sizce sorun nerde.?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda benimkinin aynisi high ayarlarda 237 fps almış valorantta . Csgo da hemen hemen öyle olur
Gidip onu alsaydın o halde konuya çok bakmadım fakat fps'den şikayetçi anladığım kadarıyla ama aynı laptop'u farklı biri test ediyor o da aynı fps'yi alıyor buradan ne istiyorsunuz eğer daha düşük bütçeliler daha iyiyse sizinkine göre araştırıp onu alaydınız.

Kullananlar bir zahmet verilerini açıp video çekip atsınlar. Tabii ki aynı cihazla, benzeri değil. Biz de bu şekilde neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlarız.

İlk mesajına geri dönersek cihazında bir sorun, arıza yok. Üzerine düşünmene gerek yok. Varsa bu cihazla 200-300 FPS alan alsın kaydını yüklesin bakalım.
Bir kullanıcı böyle dedi

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230720-163503_Chrome.jpg
    Screenshot_20230720-163503_Chrome.jpg
    81,6 KB · Görüntüleme: 27

Geri
Yukarı