RTX 3050 alınır mı?

AMD ekran kartları ile ilgili bir tecrübeniz oldu mu? Kullananlardan görüntü kalitesinin bozulduğunu ve çok sık WattMan hatası aldıklarını duydum.

Benim 3 senedir tecrübem var 1,5 senesi de 6600 XT ile. Nadiren de olsa Wattman aldım ama kim mavi ekran aldı diye Windows'u bırakıp Linux yüklüyor ki?

Hem görüntü kalitesinde bozulma ne olaki?

Benim 3 senedir tecrübem var 1,5 senesi de 6600 XT ile. Nadiren de olsa WattMan aldım ama kim mavi ekran aldı diye Windows'u bırakıp Linux yüklüyor ki?

Hem görüntü kalitesinde bozulma ne olaki?

Önceden NVIDIA kullananlar AMD'ye geçtiklerinde Ultra ayarlara alsa da NVIDIA'ya göre görüntü kalitesinin boğulduğunu hatta piksellestiğini duydum bundan dolayı AMD ekran kartlarına karşı önyargılıyım ama fiyat olarak gerçekten fark var. Ayrıca hangi markanın ekran kartını kullanmaktasınız?

Önceden NVIDIA kullananlar AMD'ye geçtiklerinde Ultra ayarlara alsa da NVIDIA'ya göre görüntü kalitesinin boğulduğunu hatta piksellestiğini duydum bundan dolayı AMD ekran kartlarına karşı önyargılıyım ama fiyat olarak gerçekten fark var. Ayrıca hangi markanın ekran kartını kullanmaktasınız?

Sapphire.

AMD ekran kartları ile ilgili bir tecrübeniz oldu mu? Kullananlardan görüntü kalitesinin bozulduğunu ve çok sık WattMan hatası aldıklarını duydum.

Var 6 7 sene önce AMD HD 7870 kullanıyordum sonra RX 560 geçtim, driver sıkıntıları ve ısınma problemleri ile uğraştım hatta AMD HD 7870 kartım yandı. :D

Geri
Yukarı