RTX 3060 FH4'te 70, RDR2'de 75 derece

esercim

Hectopat
İki oyunda da her şeyi en sona alıyorum.
Ekran kartı her iki oyunda da %99'da çalışıyor.
Ancak RDR2'de fan hızı aşırı artıyor ve sıcaklık 76'yı görüyor. Bunun sebebi nedir merak ettim.
Ekran kartı: ASUS Dual RTX 3060 12 GB

İki oyunda da her şeyi en sona alıyorum.
Ekran kartı her iki oyunda da %99'da çalışıyor.
Ancak RDR2'de fan hızı aşırı artıyor ve sıcaklık 76'yı görüyor. Bunun sebebi nedir merak ettim.
Ekran kartı: ASUS Dual RTX 3060 12 GB.

Sıcaklıklar çok anormal değil, RDR 2 Forza'ya göre daha iyi grafiklere - detaylara sahip olduğu için ekran kartı daha çok zorlanıyor ve ısınıyor.

Sıcaklıklar normal falan değil. ASUS Dual modeli normalde çok az ısınan bir model. Zotac, Palit gibi markalar olsa bu değer normal denebilirdi ancak ASUS Dual kartlar için fazla denilecek seviyede. Kartın garantisi bittiyse termal macun vb. gibi bakımlarını yapıp temizleyin.

Sıcaklıklar normal falan değil. ASUS Dual modeli normalde çok az ısınan bir model. Zotac, Palit gibi markalar olsa bu değer normal denebilirdi ancak ASUS Dual kartlar için fazla denilecek seviyedekran kartın garantisi bittiyse termal macun vb. gibi bakımlarını yapıp temizleyin.

Daha 3 hafta oldu sistemi alalı, 5 fan mevcut kasada ve mash bir kasa önü ızgara.

Sıcaklıklar normal falan değil. ASUS Dual modeli normalde çok az ısınan bir model. Zotac, Palit gibi markalar olsa bu değer normal denebilirdi ancak ASUS Dual kartlar için fazla denilecek seviyede. Kartın garantisi bittiyse termal macun vb. gibi bakımlarını yapıp temizleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İncelemelerde de görüldüğü gibi ekstrem değerler değil. Kartta bir problem yok hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı