RTX 3060 ile ETH kazmaya değer mi?

Makaleler
9
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 10750H || GTX 1660 Ti 6 GB Mobile || 2x16 GB RAM || 512 GB NVMe M.2 SSD || 1080p 144 Hz IPS Panel || Windows 11-macOS Big Sur || Acer Nitro 5 AN515-55 2020 ||
Meslek
Öğrenci
Elimde Amazon Japonya'dan aldığım ve henüz kutusu açmadığım Zotac RTX 3060 Twin Edge OC LHR model bir kart var. Ancak şu anki piyasa, gelecek olan kripto para yasası, elektrik fiyatları vs. derken aylık 30-40 dolar güncel kazanç ile sizler yapar mıydınız? Yorumlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum. Tavsiye amaçlı değil de sohbet tarzında konuşalım. Yani ytd yazmanıza gerek yok.

Elimde Amazon Japonya'dan aldığım ve henüz kutusu açmadığım Zotac RTX 3060 Twin Edge OC LHR model bir kart var. Ancak şu anki piyasa, gelecek olan kripto para yasası, elektrik fiyatları vs. derken aylık 30-40 dolar güncel kazanç ile sizler yapar mıydınız? Yorumlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum. Tavsiye amaçlı değil de sohbet tarzında konuşalım. Yani ytd yazmanıza gerek yok.
Ben riglerimi küçültmeye gittim özellikle bu son dolar düşüşünden sonra en karlı amorti süresi bile 24 25 ay süresine çıktı çünkü. Ben olsam direkt satardım.
Tek kart ile mining yapmayın, yaptırmayın.
Neden?

Tek kart ile mining yapmayın, yaptırmayın.
Hocam lütfen mantıklı olalım. Tek veya 10 tane olması hiçbir şeyi değiştirmez. Aynı elektrik oranı ve kazanç olacak. Hali hazırda 2 kartlık bir sistemim var zaten. Tek kartla da yaptım ve yapılır anlamsız tavsiye vermeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı