RTX 3060 laptop düşük GPU kullanımı

İşletim sistemi
Windows 11
MUX alinan FPS'i artirir ama sizin MUX acmadan once aldiginiz degerler absurt dusuk. MUX oyuna gore yuzde 5-15 arasi fark yapar. Bence Windows veya suruculerin genel kurulumunda sorun olusmus veya tam kuramamissiniz.

MUX alinan FPS'i artirir ama sizin MUX acmadan once aldiginiz degerler absurt dusuk. MUX oyuna gore yuzde 5-15 arasi fark yapar. Bence Windows veya suruculerin genel kurulumunda sorun olusmus veya tam kuramamissiniz.
Olabilir ben monster direk her şeyi kurup gönderdiler bana ben sadece ekran kartını güncelledim o kadar.

Yazılımsal olduğunu düşünmüyorum hocam. İlk aldığımda laptopu MUX kapalı NVIDIA ayarları kapalı bende o değerleri alıyordum. MUX+NVIDIA ayarlarından sonra her oyunda +100 FPS artışı oldun.

High ayarlada şuanda çektim çok teşekkürler tekrardan 60 fpsin üstüne asla çıkmıyordu.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-06-17 at 19.29.57.jpeg
    WhatsApp Image 2022-06-17 at 19.29.57.jpeg
    113 KB · Görüntüleme: 138
Yazılımsal olduğunu düşünmüyorum hocam. İlk aldığımda laptopu MUX kapalı NVIDIA ayarları kapalı bende o değerleri alıyordum. MUX+NVIDIA ayarlarından sonra her oyunda +100 FPS artışı oldun.

MUX o kadar artis saglayan bir sey degil. Belki Monster'a ozel bir sey vardir bilmiyorum ama MUX olmayan 1050 Ti'li bilgisayarimda bile daha fazla FPS aliyordum PUBG'de. Keza gectigimiz yil RTX 2060 - 10750H'li OMEN kullaniyordum. O bilgisayarda MUX acmadigim zaman bile arkadasin MUX olmadan aldigi degerlerin cok ustunde degerler aliyordum. MUX olmasa bile GPU kullaniminin o kadar dusuk olmamasi lazim.

MUX o kadar artis saglayan bir şey degil. Belki Monster'a ozel bir şey vardir bilmiyorum ama MUX olmayan 1050 Ti'li bilgisayarimda bile daha fazla FPS aliyordum PUBG'de. Keza gectigimiz yil RTX 2060 - 10750H'li Omen kullaniyordum. O bilgisayarda MUX acmadigim zaman bile arkadasin MUX olmadan aldigi degerlerin cok ustunde degerler aliyordum.

Doğrudur hocam. Farklı bir cihaz kullanmadığım için bir yorum yapamayacağım.

Geri
Yukarı