RTX 3060 laptopta RDR2 düşük GPU kullanımı

vitreX

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarım 1 haftalık 2021 ASUS TUF A15.
RTX 3060.
R7 5800H.
16 GB RAM.
512 GB SSD.
Şu ana kadar iki oyun oynadım Valorant ve RDR2 Valorant'ta hiçbir sorun yok gayet olması gerektiği gibi. Dün RDR2'yi indirdim ve girdiğimde otomatik ayarlar ultradaydı story modda 20FPS alıyordum ayarları en düşüğe aldım hala 20FPS üstelik GPU kullanımı da %10-30 arasında idi inşallah benim anlamadığım yapamadığım veya eksik yaptığım bir hatadır. Şimdiden teşekkür ederim.
Not: Sürücüler güncel.
Not2: Oyun orijinal.

5800H'taki dahili grafik işlemci ile çalışıyor olabilir oyun belki. Maximum performansa almayı dener misin? Veya oyunu direk 3060 ile açmayı.

3060 ile çalışıyor tekrar kontrol ettim. Şu an en düşük ayarlara aldım zar zor 35-40 FPS gördü ama normal değil.

3060 ile çalışıyor tekrar kontrol ettim. Şu an en düşük ayarlara aldım zar zor 35-40 FPS gördü ama normal değil.

Sorun RDR2 de mi diye Witcher indirdim onda da aynı şekilde FPS bir çözüm yok mu?

Son düzenleme:

Sorun RDR2 de mi diye Witcher indirdim onda da aynı şekilde FPS bir çözüm yok mu?

V-Sync falan açık değil mi? NVIDIA panelden dikey-düşey senkronizasyon kapalı değilse açıktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı