RTX 3060 stokları kaç dakika dayanır?

Hocam ya suçsuz olanlar? Belki adam parayı zor birleştirdi ve tam bu olaya denk geldi. Gerçekten çok kötü bir durum.

Ne kadar parayı zor birleştirdi neyi alacak? Al sana Ryzen 3100'lü 1650 Super'li sistem 5000 TL. O kadar mağdur durumdalarsa ve iş görecek bir bilgisayar sahibi olacaklarsa alsınlar zor değil.

Ne kadar parayı zor birleştirdi neyi alacak? Al sana Ryzen 3100'lü 1650 Super'li sistem 5000 TL. O kadar mağdur durumdalarsa ve iş görecek bir bilgisayar sahibi olacaklarsa alsınlar zor değil.

Sen hiç bilgisayar sattın mı? Borç ne biliyor musun ya da kredi kartı kotası ben o sistemi alıp ne yapayım alacak olsaydım 3060'ı beklemezdim.

Paylaşmıyorlarmış :/

Screenshot_2021-02-17-19-32-20-685_com.opera.browser.jpg

@kino @AŞUWA.mirzabey66 @metaphroz @Yiğit KAMURAY

Sen hiç bilgisayar sattın mı? Borç ne biliyor musun ya da kredi kartı kotası ben o sistemi alıp ne yapayım alacak olsaydım 3060'ı beklemezdim.

Evet kaç kere sattım. 2017-2018'de de aynı durumdaydım RX 570 parasına 1050 Ti çöpünü almak zorunda kaldım sabahtan akşama kadar ağlamak yerine. İhtiyacımı gördü mü gördü. Eğer ortada anormal bir durum varsa ayak uyduracaksan veya yolunu bulacaksın.

Geri
Yukarı