RTX 3060'lı PC önerisi

shadow52

Picopat
Daha fazla  
Merhaba.
Yakın zamanda bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum sizden önermenizi istiyorum bütçe 35k benim şu an yaptığım liste bu sizce nasıl?
Intel Core i5 12400F.
MSI Pro H610M-E
Kingston Fury Beast KF432C16bbak2 8x2 RGB.
Kingston NV2 500GB M.2 2280 NVMe.
MSI RTX 3060 Ventus 2X.
ASUS VG258qg 165Hz 0.5ms
MSI MPG sekira 100R.
ASUS ROG STRIX Scope RX.

35K bütçe ile 3060 sistem alınmaz. Bayağı kötü.

Bu çok daha iyi. RAM stoku bitmiş ama eklenir.

35k bütçe ile 3060 sistem alınmaz. Bayağı kötü.

Bu çok daha iyi. RAM stoku bitmiş ama eklenir.

RAM farkı var 32 GB olarak. Zaten benim attığım stokta ama kritik stok. O da bitebilir. Ben beklemezdim stok. Çok bir kayıp yok zaten.

Hocalarım arkadaş monitörde alıyor, monitör tavsiyeside yaparsanız iyi olur. Gidip sorunlu bir şey almasın.

Hemen atıyorum monitörü.

Çok bir kayıp yok zaten.
Kasa ve PSU olarak daha iyi. Sizin attığınızda PF650 var. SSD olarak ikisi de MLD olsa da benim attığım PC'deki daha iyi. M300 modeli leş. Bir de 16 GB yerine 32 GB RAM alıyor.

Hemen atıyorum monitörü.

Böyle bir sistem alıp 75Hz monitör alması mantıksız.

Kasa ve PSU olarak daha iyi. Sizin attığınızda PF650 var. SSD olarak ikisi de MLD olsa da benim attığım PC'deki daha iyi. M300 modeli leş. Bir de 16 GB yerine 32 GB RAM alıyor.

Stokta yok. Stokta olsa, neyse. Benim attığım kritik stok. Biterse ve o sistem RAM stoku gelmezse iyi olmaz. Vento kasanın PSU FSP olur, çok da üst düzey değil.

Böyle bir sistem alıp 75Hz monitör alması mantıksız.

35k bütçesi var. 33K sistem attım. 2K monitöre kaldı. O zaman başka sistem.

Stokta yok. Stokta olsa, neyse. Benim attığım kritik stok. Biterse ve o sistem RAM stoku gelmezse iyi olmaz. Vento kasanın PSU FSP olur, çok da üst düzey değil.

35K bütçesi var. 33K sistem attım. 2K monitöre kaldı. O zaman başka sistem.
Stok gelir, sadece RAM yok stokta. Eklerler. Sinerji her şeye kritik stok yazıyor. Bitmez hemen o. Evet PSU üst düzey değil ama PF650'den iyi.

33 bine sistem alıp 2 bine monitör almak çok mantıksız. 4070 gibi bir kart alıp 1080p'de kullanmak da mantıksız. 4070 alacaksa 2K alır.

Geri
Yukarı