Elektronik RTX 3090 27.700 TL

Bu satıcının benzer ürünlerine de denk geldim, hep piyasanın %10-15'i daha ucuz. Güvenilir değil gibi geldi bana.

Sıfır almak isteyen bunu alabilir dostum, 3090 hiçbir şart altında sıfır alınacak bir kart değil.

Hocam iyi misiniz? İş amaçlı diyorum yapay zeka programları için diyorum Stable Diffusion vs? Herkes ikinci el almak istemeyebilir. Bahsi geçen iki kart var 4070 Ti ve 3090, birisi oyun oynamak için diğeri iş amaçlı için. 4070 Ti sıfır alınmak zorunda 3090 ikinci el alınmak zorunda mı? Garantili 0 ürün isteyen kimse yok mu dünyada? Hala sıfır almak isteyen 4070 Ti alabilir diyorsunuz.

15'bine facebook grupların da bulunur 5' gün önce satılmış.

Dosya Ekleri

• 221.PNG
    221.PNG
    21,3 KB · Görüntüleme: 95
Hocam iyi misiniz? İş amaçlı diyorum yapay zeka programları için diyorum Stable Diffusion vs? Herkes ikinci el almak istemeyebilir. Bahsi geçen iki kart var 4070 Ti ve 3090, birisi oyun oynamak için diğeri iş amaçlı için. 4070 Ti sıfır alınmak zorunda 3090 ikinci el alınmak zorunda mı? Garantili 0 ürün isteyen kimse yok mu dünyada? Hala sıfır almak isteyen 4070 Ti alabilir diyorsunuz.
Dostum iyi güzel diyorsun iş için diyorsun eyvallah ama yine de 28K 3090'a verilir demeye içim el vermiyor.
Ederi bu değil çünkü.

Dediğin gibi sıfır olması çok çok mühim ise anca o zaman alınabilir.

Ağırlıklı olarak 3D modelleme ya da video düzenleme(Premiere, Blender vb.) işleri ile ilgileniyorsanız 3090 alınır.

Sadece oyun odaklı düşünüyorsanız 4000 serisi alınabilir.

Bu arada iki kartta oyun için ideal ama 4000 serisi kartlar DLSS 3 desteği ile öne geçiyor.

Evga'nın garanti muhabbeti vardı bir ara yanlış hatırlamıyorsam 2022 sonrası alımlarda garanti olmuyordu alırken 3 defa düşünmekte fayda var.

Son düzenleme:
@phaced Okumayı öğrenmeniz dileği ile 🙏

Oyun vb. gibi günlük kullanımlar için mantıklı değil ama yapay zeka vb. iş amaçlı kullanacaklar için iyi bir fiyatta olduğunu düşünüyorum.

100 kez belirttiğim gibi normal kullanım için alınmamalı bu kart.

4070 Ti ve 3090, birisi oyun oynamak için diğeri iş amaçlı için.

Ağırlıklı olarak 3D modelleme ya da video düzenleme(Premiere, Blender vb.) işleri ile ilgileniyorsanız 3090 alınır.

Sadece oyun odaklı düşünüyorsanız 4000 serisi alınabilir.

Geri
Yukarı