RTX 3090 ile mining yapmak

1 senede en azından ekran kartı parası çıkıyorsa yapsın o zaman. Bozulursa yenisini alır geçer🤣🤣

Arkadaşlar bu iş yapılması mantıklı ama benim gibi tek kart sahibi ve kişisel bilgisayarı olanlar için değil sanırım.
Bence şuan her türlüsü mantıklı. Bu gelirler böyle çok uzun sürmeyecek kazım yapabilcek bilgisayarı olan kişilerin karına olur bu zamanda kazım yapmak.

Siz günde ne kadar saat kazım yapabileceğiniz üzerinden bir hesap yaparsanız kendiniz için mantıklı olup olmadığı kararını verebilirsiniz. Bir de siz kartı orda ne kadara aldınız acaba?

Bence şu an her türlüsü mantıklı. Bu gelirler böyle çok uzun sürmeyecek kazım yapabilecek bilgisayarı olan kişilerin karına olur bu zamanda kazım yapmak.

Siz günde ne kadar saat kazım yapabileceğiniz üzerinden bir hesap yaparsanız kendiniz için mantıklı olup olmadığı kararını verebilirsiniz. Bir de siz kartı orada ne kadara aldınız acaba?

Sağ olun bilgiler için. Ben kartı önsiparişe açılır açılmaz aldım ve 1700 pound ödedim şu an 2600 pound ve stokta yok.

Türkiye'de bir arkadaş ayda 3 bin civari getirisi var demişti ne kadar doğru bilmiyorum ama bende sizin gibi düşündüm tek kartla mantıklı gelmedi ayda 3 bin lira için 50 bin lira harcamak bankaların 5 bin liraya 100 lira bonus vermesi gibi bir şey. 100 lira için 5 bin lira harcamakta mantıksız yani ihtiyacın olacak bir şeyi almayacaksan. Ama sistemim olsa boş zamanlarda değerlendirebilirim o ayrı. Hem oyun hem günlük işler hemde mining şeklinde kullanırım lakin kart ne kadar dayanır bu durumda meçhul.
Arkadaşlar bu iş yapılması mantıklı ama benim gibi tek kart sahibi ve kişisel bilgisayarı olanlar için değil sanırım.

Türkiye'de bir arkadaş ayda 3 bin civari getirisi var demişti ne kadar doğru bilmiyorum ama bende sizin gibi düşündüm tek kartla mantıklı gelmedi ayda 3 bin lira için 50 bin lira harcamak bankaların 5 bin liraya 100 lira bonus vermesi gibi bir şey. 100 lira için 5 bin lira harcamakta mantıksız yani ihtiyacın olacak bir şeyi almayacaksan. Ama sistemim olsa boş zamanlarda değerlendirebilirim o ayrı. Hem oyun hem günlük işler hem de mining şeklinde kullanırım lakin kart ne kadar dayanır bu durumda meçhul.

Kartı doğru ayarladıktan sonra 4 seneyi çıkartır. Şu algıdan çıkın artık "mining kartı öldürüyor"

Kartı doğru ayarladıktan sonra 4 seneyi çıkartır. Şu algıdan çıkın artık "mining kartı öldürüyor"

O yüzden "meçhul" kelimesini kullandım yani "bilgim yok iddialar bu yönde doğrudur ve/ve ya yanlıştır bilemem" demek istedim. Hoş alınmadım çünkü algı da olanlar kartın öldüğünü iddia edenlerdir ve bunu ortaya atanlardır. Zahmet edip onlar alınsın üstüne. Çünkü benim öyle bir iddiam yok. İnsanları yanlış yönlendiriyorlar. Demek ki meçhul değilmiş iddialar asılsızmış doğru kullanımda problemsiz uzun ömürlüymüş. Teşekkür ediyoruz. Sistemimiz olursa değerlendirim belki. Zaten ne alım satımla ne de kazıyla alakam bilgim yok buralardan siz bilenlerden okuyup öğreniyoruz sağ olunuz yardımcı olan birçok arkadaşımız var sizler gibi.

Geri
Yukarı