RTX 3090 ve R7 5800x3D sistem ile Roblox'ta takılmalar oluyor

lw4o

Picopat
Daha fazla  
Full ayarlarda Valorant'ta 500 CS2'de 400 Sekiro'da 250 gibi FPS'lere sahip 3090'lı ve 5800x3D'li sistemimde Roblox oynarken oyun anlamadığım nedenden dolayı ya donuyor ya da drop giriyor. Oyunu silip tekrar yükledim fakat bir şey değişmedi. Grafik ayarını da değiştirsem bile fark etmiyor.

Dostum roblox direkt optimizasyonu çok iyi olmayan bir oyun ayrıca robloxta FPS kilidi var. Bazı uygulamalar ile kilidi kaldirabiliyorsun. Ama dediğim gibi yani , oyun aslında bir oyun motoru gibi olduğu için ve herşey yapılabildiği için yüz binlerce oyun modu olduğu için hepsinin optimize etmek zor yani. Neyse özet olarak normal.

Dostum Roblox direkt optimizasyonu çok iyi olmayan bir oyun ayrıca Roblox'ta FPS kilidi var. Bazı uygulamalar ile kilidi kaldirabiliyorsun. Ama dediğim gibi yani, oyun aslında bir oyun motoru gibi olduğu için ve her şey yapılabildiği için yüz binlerce oyun modu olduğu için hepsinin optimize etmek zor yani. Neyse özet olarak normal.

Bahsettiğin FPS unlockerı zaten kullanıyorum ve 2017'den beri Roblox oynuyorum bu sorunu son 1 haftadır yaşıyorum. Ve dediğin gibi bir sürü oyun modu falan var ama girdiğim oyunlar hem yüksek grafikli şeyler falan değil hem de önceden oynadığım oyunların aynısıç

Bahsettiğin FPS unlockerı zaten kullanıyorum ve 2017'den beri Roblox oynuyorum bu sorunu son 1 haftadır yaşıyorum. Ve dediğin gibi bir sürü oyun modu falan var ama girdiğim oyunlar hem yüksek grafikli şeyler falan değil hem de önceden oynadığım oyunların aynısıç
Dostum sistemin Roblox için yetersiz falan değil 😃 sadece robloxun optimizasyonu kötü.

Geri
Yukarı