RTX 4060 beklemeye değer mi?

Ben de senin gibiyim aklım almıyor ya yıl olmuş 2023 gerçi NVIDIA'nın giriş seviyesini umursadığını düşünmüyorum varsa yoksa 80 90'ı önemsiyor geri kalanı ne kadar satarsa satsın umurumda değil kafasında nasıl olsa alırlar diyor
Pazar paylarına güveniyorlar ama 10 sene sonra Nvidia'nın batış hikayesi diye video izlersem hiç şaşırmam.

Mesele sürücü değil hocam alışkanlık, Intel'i bilmem ama AMD sürücü konusunda çağ atladı. Benim video izlemede sorunlarım oluyordu sadece son sürücüyle düzeldi mesela, yağ gibi her şey. Ama bilgisayar toplayan birçok kişi maalesef NVIDIA'dan başka marka bilmiyor. Bunu ülkeyi berbat yöneten bir partinin sürekli iktidar olmasına benzetebiliriz :). Akıllarda yer edinince tersine çevirmesi çok zor.

Kasamda GT 1030 var laptopumda RTX 3050 var F/P açından AMD gerçekten gönlümü çelecek gibi çok daha düşük fiyattaki RX 6600 3060' yakın değerler veriyor 100W ve 55 dereceyi geçmiyor çok garip gerçekten RX 6600

Kasamda GT 1030 var laptopumda RTX 3050 var F/P açından AMD gerçekten gönlümü çelecek gibi çok daha düşük fiyattaki RX 6600 3060' yakın değerler veriyor 100W ve 55 dereceyi geçmiyor çok garip gerçekten RX 6600
Ben kartı ilk aldığımda 5300 TL'ydi, o zaman en ucuz RTX 3050 6K civarındaydı, 3060'lar da 8K. Şimdi fiyatları indi hepsinin ama hala fiyat farkları göz ardı edilecek gibi değil.

Geri
Yukarı