RTX 4060 beklemeye değer mi?

Bence alın, 4060 ucuza çıkarsa satabilirsiniz. Ve dediğiniz gibi 40 serisi DLSS 3 hariç iç açıcı durmuyor.

CUDA'nın 3060'tan yaklaşık 500 daha düşük olması RT çekirdeğinin 3060'tan 4 daha düşük olması gerçekten şok oldum üstüne üslük 8 GB VRAM hangı kafayla çıkartıyor kartı anlamadım

CUDA'nın 3060'tan yaklaşık 500 daha düşük olması RT çekirdeğinin 3060'tan 4 daha düşük olması gerçekten şok oldum üstüne üslük 8 GB VRAM hangı kafayla çıkartıyor kartı anlamadım

Piyasada adamakıllı rekabet olmayınca istedikleri gibi at koşturuyorlar işte.

Piyasada adamakıllı rekabet olmayınca istedikleri gibi at koşturuyorlar işte.

Çok doğru keşke AMD ve Intel de sürücü sorunları ve problemler olmasa NVIDIA'ya mecbur kalmasak AMD ya da Intel alıp sürücü sorunları ve hatalarla uğraşmak istemiyorum fakat NVIDIA dediğiniz gibi iyice sapıttı 3070'e falan 8 GB VRAM koymalar tamamen saçmalık

Çok doğru keşke AMD ve Intel de sürücü sorunları ve problemler olmasa NVIDIA'ya mecbur kalmasak AMD ya da Intel alıp sürücü sorunları ve hatalarla uğraşmak istemiyorum fakat NVIDIA dediğiniz gibi iyice sapıttı 3070'e falan 8 GB VRAM koymalar tamamen saçmalık
Mesele sürücü değil hocam alışkanlık, İntel'i bilmem ama AMD sürücü konusunda çağ atladı. Benim video izlemede sorunlarım oluyordu sadece son sürücüyle düzeldi mesela, yağ gibi her şey. Ama bilgisayar toplayan bir çok kişi maalesef NVIDIA'dan başka marka bilmiyor. Bunu ülkeyi berbat yöneten bir partinin sürekli iktidar olmasına benzetebiliriz :). Akıllarda yer edinince tersine çevirmesi çok zor.

20 senelik NVIDIA fanboyuyum ama iyice sapıttılar artık. :)
8 GB VRAM nedir be kardeşim insan kullanacak bunu.

Ben de senin gibiyim aklım almıyor ya yıl olmuş 2023 gerçi NVIDIA'nın giriş seviyesini umursadığını düşünmüyorum varsa yoksa 80 90'ı önemsiyor geri kalanı ne kadar satarsa satsın umurumda değil kafasında nasıl olsa alırlar diyor

RX 7600 12 GB VRAM'le gelirse gerçekten şansı yok gibi RTX 4060 450 dolar olacak RX 7600 daha ucuza çıkacağını düşünürsek gerçekten şans verilebilir
Ben böyle olacağını düşünüyorum. 7900 XT & XTX rakiplerine 8'er GB fark atıyor. Muhtemelen orta ve alt segmentte de öyle olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı