Elektronik RTX 4060 Sistem 15.999 TL!

Şu YouTube kanalları ispatlamak için her foruma konu açsa, alanların ekran görüntüsünü tek tek atsa piyasada böyle düşünen kalmaz.

Ben mining çıkması yurt dışı kart aldım 8 bin e TUF 6900 XT AMD sevmem ama parasına göre şu an Starfield 4K ultrada 50 60 FPS alıyorum kartın sıcaklığı kasada 64 65 açıkta 62 63.
Doğrudur, çok iyiye almışsın banada denk gelse bende çekeceğim hemen, iyi 2. El bir kart

Şu YouTube kanalları ispatlamak için her foruma konu açsa, alanların ekran görüntüsünü tek tek atsa piyasada böyle düşünen kalmaz.

Doğrudur, çok iyiye almışsın bana da denk gelse bende çekeceğim hemen,

AMD'nin RX 6800 ve 6900 serisi bana göre parasının hakkını veriyor 270 watt güç için iyi performans.

İnternette var 8 bin 11 bine 6900 XT al elden güvenmiyorsan 4k da herşeyi oyna, 4060 fiyatından da düşük, bazen 2.el olmasına rağmen sorunsuz oluyor.

1000 lira senin benim için para olmayabilir ama başkası için iyi para. 1000 lira uyguna o sistemi toplamışsa iyi yapmış demekten başka bir şey demek art niyetli olmaktır. İyiye iyi, kötüye kötü demeyi ve eleştiri yapmayı bilmediğimiz sürece yapacak bir şey yok.

Asrın marifeti olarak düşünmedim öyle bir şey demedim. İyi fiyat dedim. Dediklerimi yanlış yorumlamayın.
Ayrıca i3-13100f li sisteminde fiyatı gayet iyi. Bilgisayar alacak olsam ilk düşüneceğim sistem olur. Fiyatı iyiyse iyi demek lazım.

İyi değil kardeşim hala iyi diyon inatla, 5600 işlemci koymuş, stok sogutucuyla mı kullanacaksin onu, ona soğutucu da aldın mı 17 bine yaklaşır.

13100f ise Max TDP 90 Watt, stok sogutucuyla bile gider yani tam performans.

Adam neredeyse piyasa fiyatına satılan bir mali, öve öve bitiremiyor, millete geçiriyor yani anlicagin. O yüzden üçkağıtçı herifin teki.

Geri
Yukarı