RTX 4060 Ti 8 GB Cyberpunk 2077 2.0 testi

Makaleler
42
Path Tracing, Ray Reconstruction, Frame Generation falan açarak bir test attım. Arada düz Ultra ayarlarla da bir kısım bulunuyor. Bana göre 1080p performansı yeterli, Ryzen 5600 de yeterli görünüyor.

Videoyu Handbrake ile küçülttüğüm için gerçek görüntü kalitesini yansıtmıyor tabii ki, maksat performansı görmek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
1080p bayağı kaliteli duruyor. DLSS 3.5 bayağı performans katıyor kalite ile beraber. RTX kapatsan bile çok belli olmuyor ama DLSS çok gelişmiş video gerçek grafiği yansıtmasa bile neredeyse hiçbir fark gözükmüyor. 2 katı FPS'i kim istemez ki böyle kalitede. Bende 3070 Ti var biraz mahrum kalacağız bu özellikten.

Path tracing, ray reconstruction, frame generation falan açarak bir test attım. Arada düz Ultra ayarlarla da bir kısım bulunuyor. Bana göre 1080p performansı yeterli, Ryzen 5600 de yeterli görünüyor.

Videoyu handbrake ile küçülttüğüm için gerçek görüntü kalitesini yansıtmıyor tabii ki, maksat performansı görmek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir gün bende böyle bir video çekeceğim RDR3 de 🥲

Yeni konular

Geri
Yukarı