RTX 4080 için model önerisi

runawayjd

Kilopat
Daha fazla  
Kafamda Gigabyte Gaming OC, ASUS ROG STRIX, MSI Suprim X ve MSI Gaming X Trio modelleri var. Fiyat farkına değer mi? Tasarımdan ziyade fiyatına değecek sebep arıyorum, MSI düşünmemin sebebi Suprim X tasarımı daha güzel geliyor onun dışında anakart olarak MSI kullanıyorum. Daha düşük fiyata Gaming X Trio da mantıklı geliyor.

KFA 2 bulursanız kaçırmayın. Düşük fiyata manyak gibi soğutma ve elektrik birleşen ile geliyor. Gaming X Trio'dan vs. çok daha iyi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kfa 2 bulursanız kaçırmayın. Düşük fiyata manyak gibi soğutma ve elektrik birleşen ile geliyor. Gaming X Trio'dan vs. çok daha iyi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çok şaşırdım ilk defa duyuyorum sizden, piyasada yok sanırım en azından Türkiye'de. Onun dışında ne tarz önerirsiniz?

Gigabyte Gaming OC ile Eagle OC arasında ki fark nedir? Sadece ARGB mi?

Teşekkürler öneriniz için ayrıca.

Gigabyte Gaming OC ile Eagle OC arasında ki fark nedir? Sadece ARGB mi?

Teşekkürler öneriniz için ayrıca.

Minimal farklar var ama fiyatına değmez.

Minimal farklar var ama fiyatına değmez.

O halde anladığım kadarıyla beyaz olan modeli de "Aero", Gaming O.C'nin farklı rengi diyebiliriz.

Maalesef bilmiyorum Gigabyte tarafını :D nedense hoşuma gitmiyor.

Attığınız konu da ayrıca bir kullanıcı Gigabyte yüzünden mağdur olmuş. Dediğiniz INNO3D ise yakın bulamadım. Onun dışında videoda ki değerlerde MSI Gaming X aşağılarda geziyor. ASUS TUF inceliyorum o da aynı şekilde. Çok kararsız kaldım. Bu güne kadar kusursuz olan hiç sorun yaşamamış olan bir modele denk gelmedim sorsanız herkesin bir mağduriyeti şikayeti oluyor. 😞

Yeni konular

Geri
Yukarı