RTX 4080 model önerisi

vLo

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese iyi sosyaller bu piyasada hangi 4080 ekran kartını almalıyım? 4080 GameRock OC modelini düşünüyordum ama fiyatları 49.000 seviyesine geldi OC olmayan modeli 41.500'e alınır mı? Yoksa farklı bir model mi almalıyım? Görüşlerinizi bekliyorum.

Gainward marka olarak kötü bir marka değil. Öneririm.

Asus zaten biliyorsunuz biraz daha pahalı ama malzeme kalitesi olarak daha üstün. Ayrıca eğer bu ekran kartını Gaminggen'den alırsanız Alan Wake II hediyesi varmış.

Sepette ₺40.344:

1699779951217.png

Arkadaşlar herkese iyi Sosyaller bu piyasada hangi 4080 ekran kartını almalıyım? 4080 GameRock OC modelini düşünüyordum ama fiyatları 49.000 seviyesine geldi OC olmayan modeli 41.500'e alınır mı? Yoksa farklı bir model mi almalıyım? Görüşlerinizi bekliyorum.

40.000'den başlıyor, 5000 daha ver, tepe model ROG al. Zaten bir kere alıyorsun.

cevaplarınız için teşekkür ederim. Amacım en düşük fiyata en iyi kartı almak oc versiyonlarla düz vereiyonların aradında çok fark oluyor mu ? internette inceleme bulamadım.

Çok fazla fark yok. Attığım model en ucuz model, tercih edebilirsin.
Normal versiyon alsam oc versiyonuna kendin yükseltebiliyorum değil mi ?

Normal versiyon alsam OC versiyonuna kendin yükseltebiliyorum değil mi?

O fiyatlara çıkınca biraz daha koyup OC almak mantıklı geliyor ama bir anda fiyatlar inanılmaz yükseldi

Yeni konular

Geri
Yukarı