Rust HWID ban

Varyaron

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle böyle bir konu açtığım için herkesten çok özür dilerim. Keşke açmam gerekmeseydi. Ve bunu hakettim.

Yaklaşık 2 yıl önce Facepunch sunucusunda oynuyordum ve hileciler tarafından RAID yedim. Bende çok büyük bir hata yaptım ve gittim hile satın alıp Ban yedim. Şu an bu yaptığım hatadan çok pişmanım kendi bilgisayarımda Rust oynayamıyorım sadece GeForce NOW üzenden oynayabiliyorum. Destek istediğim tek konu acaba SSD değiştirsem bunu düzeltebilir miyim?

Tekrardan hepinizden özür dilerim. Yaptığımın çok büyük bir hata biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürekli ban yediğim için yaklaşık 5000TL civarı para harcamıştım Rust hesaplarına. Sonra GeForce NOW üzerinden Premium alarak oynamaya başladım ama oda hiç zevk vermiyor.

B

Benim bildiğim kadarıyla sadece anakart ve SSD cihazlarında ulaşılabilir bir donanım ID bulunuyor.

Yok genellikle oyunlar C++ dillerinde vs yapılır o dilin de eğer Windows gibi bir kernele erişimi varsa belki biraz abartıcam ama mouse unuzun driverına bile atar o banı istese.

ssd değişince ban yediniz mi ? bende ban yedim ona göre ssd değişceğim .Vac ban mi yediniz ?
Bir daha hile kullanmayacağına güvenerek cevap veriyorum. SSD değiştim ban yemedim bayada uzun bir süre oldu. Neredeyse tüm sunucularda oynadım ban yemedim. Umarım sende hile kullanmayı bırakırsın ben bunun pişmanlığını 2 yıl yaşadım.

Bir daha hile kullanmayacağına güvenerek cevap veriyorum. SSD değiştim ban yemedim bayada uzun bir süre oldu. Neredeyse tüm sunucularda oynadım ban yemedim. Umarım sende hile kullanmayı bırakırsın ben bunun pişmanlığını 2 yıl yaşadım.
tesekkür ederim

tesekkür ederim
ne zaman ban yemiştiniz acaba ? tam gün ay yil verebilirmisin birde vac ban mi yediniz ? ban yediğiniz de publisher banned yazsisi varmiydi ?

ssd değişince ban yediniz mi ?

Son düzenleme:
Teşekkür ederim

Ne zaman ban yemiştiniz acaba? Tam gün ay yil verebilir misin bir de VAC ban mi yediniz? Ban yediğiniz de publisher banned yazsisi var miydi?

SSD değişince ban yediniz mi?

Dostum daha önce de söylemişim zaten. Şu an hala oynamaya devam ediyorum ban yemedim. SSD değişirsen sorun düzelebilir en azından bende düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı