Rusya, Ukrayna savaşı başladı!

Yazıma ek olarak, Ukrayna'nın eli armut topluyor galiba veya medyaya güçsüzmüş gibi bilerek yansıtılıyor.. Medya'nın manipülasyonlarını bilmeyen yok. Sadece bizim için demiyorum.

Screenshot_20220224_171506_com.instagram.android.jpg

Yazıma ek olarak, Ukrayna'nın eli armut topluyor galiba veya medyaya güçsüzmüş gibi bilerek yansıtılıyor. Medya'nın manipülasyonlarını bilmeyen yok. Sadece bizim için demiyorum.

Kieve 15mil uzaktaki havaalanını Ruslar ele geçirdi Ukrayna daha 1 hafta önce aldığı savaş ekipmanlarını doğru düzgün kullanmasını beklemiyordunuz herhalde.
Medya Rus-Ukrayna krizine odaklanmışken Çin'e fırsat doğdu. Tertemiz sessizce işgal edip çıkacaklar.

Keşke dediğiniz gibi olsa Tayvan'a kurşun atılır atılmaz ABD olaya dahil olur işte o zaman 3. dünya savaşı sirenleri çalar.

İleridede Çin yüksek ihtimalle Tayvan ile savaşacaktır. Ukrayna üstünde hiç uçak yok ve Ukrayna yakınından geçen uçaklarda yok.

Dosya Ekleri

• Screenshot_403.png
    Screenshot_403.png
    567,8 KB · Görüntüleme: 85
Kieve 15mil uzaktaki havaalanını Ruslar ele geçirdi Ukrayna daha 1 hafta önce aldığı savaş ekipmanlarını doğru düzgün kullanmasını beklemiyordunuz herhalde.

Keşke dediğiniz gibi olsa Tayvan'a kurşun atılır atılmaz ABD olaya dahil olur işte o zaman 3. dünya savaşı sirenleri çalar.

Rusya'daki ekipmanların birçoğu Ukrayna'da da mevcut. Sadece daha az. Hiçbir Ukrayna askeri Rusya askerini vuramaz mı arkadaş? Ne bu kılıçla, kalkanla mı savaşıyorlar sanki? Kırım meselesinde de böyle oldu. Muhtemelen medyanın işi bu.

Keşke dediğiniz gibi olsa Tayvan'a kurşun atılır atılmaz ABD olaya dahil olur işte o zaman

ABD Çin'e karşı sözde ekonomik yaptırımları dışında hiçbir şey yapamaz. Yapsa bile fazla hasar almazlar. Çin bundan aylar önce de Tayvan hava-deniz yollarını ihlal ediyordu veya buna benzer politik adımlar atıyordu. Şu an olası ilhak durumu benim için şaşırtıcı olmaz.

3. dünya savaşı sirenleri çalar.

3.dünya savaşı yıllardır her alanda süregeliyor zaten. Tek farkı işgaller olmaması. Savaş durumunda kazanan olmayacağı gibi yaşayan da kalmaz.

Geri
Yukarı