Rusya, Ukrayna savaşı başladı!

Dostum birileri plan yapıyor. tıkır tıkır da işliyor.
amerikanın yapmadığını biliyorum ama. son 3 yılda olan bitene bakın. Havana sendromunu araştırın. amerikalı diplomatlara ve istihbarat çalışanlarının beyinlerine 2 yıldır sonik silah ile saldırıyorlar. Bunu kim mi yapıyor? Planı yapan devletler veya kişiler. Korona yarasadan bulaşmış diye herkese algı oluşturdular. Peki yüzyıllardır her şeyin yendiği çinde neden 3 yıl önce virüs çıkıyor tüm dünyayı etkisi altına alıyor? Neden çin şaka yapar gibi açıklamalar yapıyor? Neden bilerek bu salgını durdurmak varken, tüm dünyayı düşünmek varken sadece kendilerini düşündüler?
Hocam peki bu işin sonu nereye gider sizce?

Dostum sen en anlatıyorsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alıcısı var hocam. Bu Illuminati'de gerçek değil. Ama böyle şeyleri izlemeyi, dinlemeyi insanlar bayılır.
Reklam ve para kokusu var bunlarda.
Ukrayna ordusu çok boş oraya 200 tane işidçi göndersek daha fazla iş yaparlar.

Boş mu değil mi medya yüzünden bundan emin değiliz. Birkaç saat önce Ukrayna da 4 Rus uçağı düşürüldü ve 50 Rus askeri öldürüldü demişti. Hangisine inanalım ki?

Alıcısı var hocam. Bu Illuminati'de gerçek değil. Ama böyle şeyleri izlemeyi, dinlemeyi insanlar bayılır.
Reklam ve para kokusu var bunlarda.

Boş mu değil mi medya yüzünden bundan emin değiliz. Birkaç saat önce Ukrayna da 4 Rus uçağı düşürüldü ve 50 Rus askeri öldürüldü demişti. Hangisine inanalım ki?
Bazıları kanıtlı ama kanıtsız olanlarıda var. Rusya bir haberi yalanlamıştı mesela. Ukrayna her ne kadar uçak helikopter falan düşürse bile Rusya'ya karşı dayanacağını hiç sanmam.

Bazıları kanıtlı ama kanıtsız olanlarıda var. Rusya bir haberi yalanlamıştı mesela. Ukrayna her ne kadar uçak helikopter falan düşürse bile Rusya'ya karşı dayanacağını hiç sanmam.

Yok zaten dayanamaz da önceki mesajlarımda da bahsettim. Ukrayna'nın eli armut toplamıyor ki. Rusya'da hangi ekipmanlar var ise Ukrayna'da da var. Sadece daha az. Buna rağmen hiç mi bir şey yapamaz bu adamlar? Kırım'da da aynısı oldu.

Yok zaten dayanamaz da önceki mesajlarımda da bahsettim. Ukrayna'nın eli armut toplamıyor ki. Rusya'da hangi ekipmanlar var ise Ukrayna'da da var. Sadece daha az. Buna rağmen hiç mi bir şey yapamaz bu adamlar? Kırım'da da aynısı oldu.
Evet cidden şu an Ukrayna hiç iyi durumda değil. Sanırım tüm havalimanları bombalanıyor ya da ileride bombalayacaklar. O kadar Rus tank ve uçakları Ukrayna'da nasıl duruyor anlamadım. Her neyse bu Rus işgali ne zaman bitecek merak ediyorum doğrusu.

Acaba Rusya, Zelensky hükümetini yıkıp yeni bir Rus yanlısı hükümet kurmak için mi bu savaşı yapıyor?

Geri
Yukarı