Rusya, Ukrayna savaşı başladı!

Dostum niye benim konu açtığımı paylaşıyorsun ya? Arkadaşım her görüşe saygı duymanız gerek. Beni böyle küçük düşürüyorsunuz.
Üzgünüm ama sınırda 40 askerimizi şehit eden, sınırlarımızı taciz eden ve tarihte yüzlerce kez savaştığımız ve bizi zor durumda bırakan bir topluluğa, ülkeye ne saygı duyarım, ne de onu sevenlere saygı duyarım.

Üzgünüm ama sınırda 40 askerimizi şehit eden, sınırlarımızı taciz eden ve tarihte yüzlerce kez savaştığımız ve bizi zor durumda bırakan bir topluluğa, ülkeye ne saygı duyarım, ne de onu sevenlere saygı duyarım.
Peki sözlerimi geri alıyorum. Bi saygı duymuyorsunuz ya, yemin ediyorum çıldıracağım ya!

Çok yazık onlara herkes dışarıda Ukrayna kardeşimiz diyor ama sesleri çıkmıyor duyurmuyorlar sadece konuşmakla yetiniyorlar :(

Peki sözlerimi geri alıyorum. Bir saygı duymuyorsunuz ya, yemin ediyorum çıldıracağım ya!
Hala daha saygıdan bahsediyorsun. Rusya'yı sevenlere gram saygım yok. Tarihinizi okumadan bir ülkeye yalakalık yapmaktansa tarihinizi okuyup ondan sonra yorum yapın.

Geri
Yukarı