Rusya, Ukrayna savaşı başladı!

Eğer nato olaya dahil olursa Rusya sıkıntı çekmez mi? Sadece nato değil Rusya'nın zor duruma düştüğünü gördüğü an çeçenler olaya el atar ve içeriden onlarda saldırılar düzenlerler diye düşünüyorum (Rusya'nın başına kendi adamlarını koyduğu çakma çeçenlerden bahsetmiyorum) Rusya'nın içinde Rusya'dan nefret eden çok fazla grup var fırsatı değerlendirmezler mi?

Eğer nato olaya dahil olursa Rusya sıkıntı çekmez mi? Sadece nato değil Rusya'nın zor duruma düştüğünü gördüğü an çeçenler olaya el atar ve içeriden onlarda saldırılar düzenlerler diye düşünüyorum (Rusya'nın başına kendi adamlarını koyduğu çakma çeçenlerden bahsetmiyorum) Rusya'nın içinde Rusya'dan nefret eden çok fazla grup var fırsatı değerlendirmezler mi?

Nato'nun da olaya dahil olacağı yok gibi, ne yazık ki diğer ülkelerdende pek bir umut yok, zaten kimse zarar görmek istemiyor şu anda, Rusya'ya karşı dururlar ise onlarda savaşa Full dahil olarak zarar görmeye başlayacaklar.

Keşke şöyle dünyamızda süpermen gibi bir güç olsa da 2 dakika gidip putini tokatlasa aklını başına getirse 😀.

Sadece soruyorum Rusya bunu hiç düşünmeden mi savaş açtı.

Rusya'ya dünyada ki en güçlü 2'inci askeri güce sahip ülke diyorlar, en güçlü 1'inci askeri güçte Amerika da imiş sanırsam, yani ülkelerin Rusya'yı karşılarına almamaya çalışmalarını anlıyorum, Amerika bile şu an Rusya ile karşı karşıya gelse en güçlü olmasına rağmen zararsız atlatamayabilir bu durumu.
Bahsettiğim konu buydu aslında saçma şeyler var ortada sanki savaş yok gibi.

İleriki günler veya haftalarda 3. dünya savaşına dönüşecektir. Sakinleştirici elemanlar gitsin sadece kendini sakinleştirsin.

Rus tanklarına yazılan Z Z harfleri, 2022'nin sonundaki 22'yi işaret etmektedir. Bunu ilk yazan ben olabilirim.
Aklıma devlet bahçeli geldi.
40 yapar!

Hem belki Ukrayna halkı Rusya'nın bir parçası olmayı seçecekti oylama ile? Rusya böyle saldırırsa Ukrayna'ya Ukrayna halkını kendinden daha da soğutur & iter diye düşünüyorum.
Kırım için yaptılar ve çoğunluk Rusya'yı istedi. Ama böyle bir oylamada hile yapılacağını düşünüyorum.

Kırım için yaptılar ve çoğunluk Rusya'yı istedi. Ama böyle bir oylamada hile yapılacağını düşünüyorum.

Şimdi düşününce saldırıp ele geçirmeye kadar gidecek olanlar hile bile yapar gibi duruyor evet, zaten o ülkenin başına da hileyle vs geçmişlerse söylenecek ne kalıyor ki geriye.

Geri
Yukarı