Rusya, Ukrayna savaşı başladı!

Hayır, şu anda imkanım olsa cepheye gidecek hırsım var.

25/25 yaptım geçen poligonda 30 mermi 3 dk ile. Boncuklu tüfekti ama olsun.
Uzaktan izlemek görmek heyecanlı ama içinde olursan asla heyecanlı olmaz. Bende heyecanlıyım aslında savaş olursa falan diye ama umarım olmaz.
Aynı kafayız.
Heyecanlı ama icinde bulunmak... BERBAT!

Uzaktan izlemek görmek heyecanlı ama içinde olursan asla heyecanlı olmaz. Bende heyecanlıyım aslında savaş olursa falan diye ama umarım olmaz.
Artık umarım safhasını geçti.

Çıkması lazım. Nedenini başka bir konuda özetledim.
Dostum çıkması lazım. Acilen. Eğer böyle duracaksa Rusya, çıkması lazım.

1645808674664.png

Rusya bu sınırlarda rahat durmuyor.
1645808716044.png

Bu sınırlarda mı rahat duracak?

Bir benzerlik göstereyim mi?
1645808750007.png

1645808793494.png

Sonrasında ne olduğunu bilmeyen varsa BASA BASA anlatabilirim.

Artık umarım safhasını geçti.

Çıkması lazım. Nedenini başka bir konuda özetledim.
Dostum çıkması lazım. Acilen. Eğer böyle duracaksa Rusya, çıkması lazım.

1645808674664.png

Rusya bu sınırlarda rahat durmuyor.
1645808716044.png

Bu sınırlarda mı rahat duracak?

Bir benzerlik göstereyim mi?
1645808750007.png

1645808793494.png

Sonrasında ne olduğunu bilmeyen varsa BASA BASA anlatabilirim.
Bence de...
Sovyet bayraklari...
Putin delirdi.

NATO Zirvesi bildirisinden:

🗣 "Ukrayna'nın demokratik yollarla seçilmiş devlet başkanı, parlamentosu ve hükümeti ile vatanlarını savunan cesur Ukrayna halkının yanındayız."

🗣 "NATO'nun Ukrayna'nın mevcut kara ve deniz sınırlarına dair pozisyonu asla değişmeyecek."

🗣 "Putin’in Ukrayna saldırısı stratejik bir hatadır"

🗣 “Rusya Devlet Başkanı Putin'in Ukrayna'ya saldırma kararı, Rusya'nın uzun yıllar ekonomik ve siyasi bakımdan ağır bedel ödeyeceği korkunç bir hatadır.”

zort.

🗣 "Ukrayna'nın demokratik yollarla seçilmiş devlet başkanı, parlamentosu ve hükümeti ile vatanlarını savunan cesur Ukrayna halkının yanındayız."

🗣 "NATO'nun Ukrayna'nın mevcut kara ve deniz sınırlarına dair pozisyonu asla değişmeyecek."

🗣 “Rusya Devlet Başkanı Putin'in Ukrayna'ya saldırma kararı, Rusya'nın uzun yıllar ekonomik ve siyasi bakımdan ağır bedel ödeyeceği korkunç bir hatadır.”

Zort.
Random atmak istiyorum.

Evin içinde böyleyim:
1645809933869.png

NATO zirvesi bildirisinden:

🗣 "Putin'in Ukrayna saldırısı stratejik bir hatadır"

🗣 “Rusya devlet başkanı Putin'in Ukrayna'ya saldırma kararı, Rusya'nın uzun yıllar ekonomik ve siyasi bakımdan ağır bedel ödeyeceği korkunç bir hatadır.”

Zort.
Putinin ekonomi umurunda değil her seferinde doğal gaz kozunu oynamaya devam edecek bu ambargolar daha çok Avrupa'yı etkileyecek gibi şimdiden doğal gaz fiyatı artmış Avrupa'da.

Putinin ekonomi umurunda değil her seferinde doğal gaz kozunu oynamaya devam edecek bu ambargolar daha çok Avrupa'yı etkileyecek gibi şimdiden doğal gaz fiyatı artmış Avrupa'da.
Olmadı buna bakarlar:

zort.
Boş yapıyorlar. Bilmem kaç gemileri hazırdaymış. Hazırdaysa devreye sok neden boş boş bekliyor?

Geri
Yukarı