RX 460 için HDMI veya DVI to VGA dönüştürücü önerisi

viIoex

Picopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. RX460 ekran kartım var fakat monitörüm biraz eski ve VGA girişi var sadece anakartım ve ekran kartımda da VGA girişi yok. HDMI to VGA veya DVI to VGA ucuz bir dönüştürücü önerir misiniz? (ucuz bir şey olsun max 20-30 TL çok ellemeyeceğim zaten bozulmaz kolay kolay)

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar. RX460 ekran kartım var fakat monitörüm biraz eski ve VGA girişi var sadece anakartım ve ekran kartımda da VGA girişi yok. HDMI to VGA veya DVI to VGA ucuz bir dönüştürücü önerir misiniz? (ucuz bir şey olsun max 20-30 TL çok ellemeyeceğim zaten bozulmaz kolay kolay)
Çoğu çalışmaz zaten. İstediğini al. Nasipte varsa.

Alfais 4488 HDMI To VGA Kablo Çevirici Dönüştürücü + Ses Destekli : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Kargo ile 30 TL. Ben şuan bunu kullanıyorum. Bir sıkıntı yok. Ama bu tür ürünler sık bozuluyor. Oynatmamaya çalış.
2 tane bozuldu bundan. Diğer dönüştürücülerden bir farkı yok.

Bilmiyorum ben sorunsuz kullanıyorum gayet güzel.
Yani demek istediğim bunların hepsi aynı. Hepsi marka basıp satıyor.

Markası olmayan ürünü bozulduktan sonra içini açıp baktım. Aynı şekilde Dark marka olanını da açıp baktım. Hiçbir farkı yok.

Bu kabloların bazıları direk bozuk bile gelebiliyor. Eğer sağlam geldiyse olabildiğince sarsmadan, oynatmadan kullanmak gerekiyor.

Kargon ne kadar sürede geldi eline?
Hatırlamıyorum ama satıcı Amazon olduğu için hızlı gelir. İstanbul dan Trabzon a 2-3 günde gelmişti galiba. Genelde 2-3 gün sürüyor. Siparişi geç vermiştim galiba. O yüzden yarınki gün kargoya verilmişti erkenden.

Hatırlamıyorum ama satıcı Amazon olduğu için hızlı gelir. İstanbul'dan Trabzon'a 2-3 günde gelmişti galiba. Genelde 2-3 gün sürüyor. Siparişi geç vermiştim galiba. O yüzden yarınki gün kargoya verilmişti erkenden.

Bende Amazon Prime var dedikleri gibi aynı gün kargo, ondan sonraki gün teslimat olur mu?

Geri
Yukarı