RX 470 1000 TL eder mi?

Kaç yıllık olmasıda önemli.her sene kart yıpranıyor(kullanıma bağlı olarak)

Dostum siz anlamıyorsunuz sanırım? 1000 TL'ye eğer kart sorunsuz ise RX 470 üstüne değil çıkacak yarısı kadar bile performans verecek kart bulamazsınız şu an.

Dostum siz anlamıyorsunuz sanırım? 1000 TL'ye eğer kart sorunsuz ise RX 470 üstüne değil çıkacak yarısı kadar bile performans verecek kart bulamazsınız şu an.

Sonuç olarak alanlar yüzünden bu haldeyiz almasalar mecbur ucuz koyacaklar ya da satamayacaklar.

Watt man gibi sıkıntıları var ama galiba o sorun çözülebiliyormuş.

Tamamen ezbere konuşuyorsunuz. Kullanmadığınız çok belli oluyor. Teknoloji işi biraz şanstır. İstediğiniz model kart alın sorun çıkacaksa çıkar.

1000 TL'ye GTX 750 Ti satıyorlar. Güveniyorsan kaçırma. Hatta fiyat bana şüpheli geldi.

Bana da işte şüpheli geldi kart gereğinden fazla ucuz olunca ki ben 2000TL falan sanıyordum millet 3500TL falan koymuş. Bir de sorunlu olduğu için o yüzden pek tavsiye etmem yazdım.

Watt man gibi sıkıntıları var ama galiba o sorun çözülebiliyormuş.
Başka sorunları da var tek o değil genel anlamda kalitesizlik var RX serisinde.

Kısır döngü.🤣
WattMan'ın ne olduğunu bilmediğiniz belli, herkes bir tutturmuş WattMan. O bir hata değil ayarların sıfırlandığını söyleyen bir bildirim sadece. Sistemdeki RAM'den dolayı reset atsa bile o hatayı görebilirsin. Yani o sorunların çoğu ekran kartı ile alakalı değil anlayın artık.

. O bir hata değil ayarların sıfırlandığını söyleyen bir bildirim. Sistemdeki RAM'den dolayı reset atsa bile o hatayı görebilirsin.
Ekran kartının hızını ayarlayamaması sonucunda oluşan yazılımsal bir problem. Oyunların, uygulamaların aniden kapanmasına, hatta bilgisayarın kapanmasına neden olmaktadır.
Kesin çözümü yok.

WattMan'ın ne olduğunu bilmediğiniz belli, herkes bir tutturmuş WattMan. O bir hata değil ayarların sıfırlandığını söyleyen bir bildirim sadece. Sistemdeki RAM'den dolayı reset atsa bile o hatayı görebilirsin. Yani o sorunların çoğu ekran kartı ile alakalı değil anlayın artık.

Evet ekran kartı konusu ile çok ilgilenmiyorum WattMan hatasını da sizin gibi detaylı bilmiyorum, fakat yukarıda yazdım sadece o olsa yine iyi ben çok gördüm o kart yandı ısınıyor gibi şikayetler bir nevi Ryzen 5 3600 gibi birine sorun çıkarıp diğerine çıkarmayabiliyordu.

Asıl siz beni anlamıyorsunuz hocam. Arkadaş alsın tabii bu dönemde kaçırılmayacak fırsat. Sadece yaşıda önemli dedim bukadar :). Sözüm bu karta değildi.

Geri
Yukarı