RX 480 CrossFire için sistem tavsiyesi

biliyorum kardeşim. yalnız r7 240 bile 150 lirayamı ne gördüm. zaten sıfırı 200-250 birşey. ondada risk var. 50-70 lira aşağısına almak için berbat insanlarla saatlerce telefonda sıkıntı. sonra şehir dışıysa kargolarda sıkıntı. mümkünse ikinci el anakart vidası bile almayın o bile yamuk çıkabiliyor. sonra anakart soketi ekran kartı vida yerleri her ne varsa yalama yapar.

saygıdeğer teknopat yönetimi benim 1 harf imla hatamla uğraşıp beni banlayacağına, sizlere 2. el pc aldığınız zaman yapmanız gereken testleri öğretse ya da sıfır fiyatına ikinci el satın almayın diye video çekse daha mantıklı olurdu.
Millete laf yetiştirmek yerine imla kurallarına uysan? İkinci eli isteyen alır isteyen almaz. Forumda 4200 TL'ye 2.el sistem toplayan biri vardı. GTX 1070'li. Baya güzel duruyordu bir sıkıntı olmadığını söyledi.

Millete laf yetiştirmek yerine imla kurallarına uysan? İkinci eli isteyen alır isteyen almaz. Forumda 4200 TL'ye 2.el sistem toplayan biri vardı. GTX 1070'li. Baya güzel duruyordu bir sıkıntı olmadığını söyledi.
bu kadar mı egocu velet oldunuz... zaten bu foruma girmem kabahat ti.
sende 1 gram akıl olsa 4000 tl lik sistem isteyenlere tutup ikinci el önermezdin.
okey mi aldın mı cevabı ?

sen değil baban gelse benim kadar bilgi birikimi yoktur.

varmı sıkıntı ? bence tek sıkıntı sensin =) ben şimdi çeker giderim =) sen o ezik halinle milletin eskilerinin reklamını yaparsın buralarda =)

bu kadar mı egocu velet oldunuz... zaten bu foruma girmem kabahat ti.
sende 1 gram akıl olsa 4000 tl lik sistem isteyenlere tutup ikinci el önermezdin.
okey mi aldın mı cevabı ?

sen değil baban gelse benim kadar bilgi birikimi yoktur.

varmı sıkıntı ? bence tek sıkıntı sensin =) ben şimdi çeker giderim =) sen o ezik halinle milletin eskilerinin reklamını yaparsın buralarda =)
Perşembe katılmışsınız zaten foruma. Başka hesap dicem ama bu konuşma ile yeni olduğun belli. Laflarına dikkat et. Burası ananın babanın yeri değil. Yaşım yada velet olup olmamam seni ilgilendirmez. Yaşım 15. Senin yaşını bilmiyorum. Zaten umrumda da değil. 2.El GTX 1070'li sistem toplayan arkadaşa ben PC önermedim. Cahil cahil konuşuyorsun. Sende ne bilgi birikimi var. Birde bana egocu demişsin de "Baban gelse benim kadar bilgi birikimi yoktur demişsin. Egonu bu cümlede tatmin etmişsin. Senin gibilerin forumda yeri yoktur canım benim. Şimdi ezik halinle buradan uzaklaş çünkü sana değer veren pek olmaz.

B250M in birkaç türü var Gaming, PC- Mate , Pro gibi. Herhangi bi versiyonu olabilir değil mi ? :) benzeri bir sistem yapacağım o yüzden soruyorum :)
Bazooka ve Gaming serilerini güzel buluyorum ama Bazooka benim için en güzel seridir. B250M Bazooka tavsiyemdir. Benzeri bir sistem toplayacaksanız isterseniz konu açıp beni etiketleyebilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olurum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı