RX 550 mi GT 1030 mu?

Bana üstün olduğu yanlarını her ayrıntısına kadar saysana birader. Bekliyorum. Emin ol 3-5 FPS için gidip de RX 550 alınmaz. Ki NVIDIA tarafının driver desteği çok daha iyi olması bu durumu çok daha iyi açıklar. Boş yorum yapacağına bana açık bilgi ver hadi.

Tamam bak hala boş yapıyorsun aralarında 3-5 FPS var ki RX 550 daha iyi hem de aralarında 150 TL var sen şaka mısın?

Hayırdır araştırma yapıyorsun galiba? Hadi bana gel birkaç FPS fazla veren 550'yi savun bekliyorum.
Tamam bak hala boş yapıyorsun aralarında 3-5 FPS var ki RX 550 daha iyi hem de aralarında 150 TL var sen şaka mısın?
Yahu tamam sen git 550 al. Ben sırf sürücü kalitesi için bile 1030 alırım. Sen 550 al ama başkasını yargılama. Tamam?

Hangi kart daha iyi GT1030 aldım kendimi pişman hissediyorum.

GT1030 kesinlikle daha iyi.

Bazı videolarda GT1030 bazılarında ise RX550 daha iyi oluyor bu nasıl olur?
Çünkü bu kendini çok bilmiş sanan arkadaşlar oyunların ya Nvidia ya da AMD tarafına daha yatkın oyun çıkardıklarını bilmiyorlar. Bazı oyunlar sırf AMD tarafına daha iyi optimize oyun çıkarır, bazıları NVIDIA. Sonra gelir böyle çok bilmişler, FPS farkını görürler sonra da derler ki siz bilmiyorsunuz. Aynen biz bilmiyoruz.

Her türlü fiyat performans olarak 550'den daha avantajlı ve iyi. Hem güç tüketimi hem de driver konusunda daha üstün. Birçok incelemeye bakarsınız oyundan oyuna fark ediyor bu üstünlük durumu.
resim_2021-02-23_213821.png

resim_2021-02-23_214021.png

Güç tüketimi olarak aralarında 20 Watt civarı bir fark var. Driver konusunda iki kartın da sorunu veya ekstra sağladığı özelliği yok.

Hayırdır araştırma yapıyorsun galiba? Hadi bana gel birkaç FPS fazla veren 550'yi savun bekliyorum.

Yahu tamam sen git 550 al. Ben sırf sürücü kalitesi için bile 1030 alırım. Sen 550 al ama başkasını yargılama. Tamam?

Sürücü kalitesi için git 150 TL fazla o fiyata RX 550 4 GB 128 Bit var. Hem 150 TL fazla vereceksin hem de daha az FPS alacaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı