RX 550 sistem alınır mı?

Şu sisteme bakabilirsiniz. Böyle dolandırıcı insanlara para kazandırmayın lütfen iyi ki konu açmışsınız.

Şu sisteme bakabilirsiniz. Böyle dolandırıcı insanlara para kazandırmayın lütfen iyi ki konu açmışsınız.

İçine monitör klavye mouse gibi bulunan önerirseniz sevinirim.

• i5-3470
  • 16 GB RAM.
  • 240 GB SSD.
  • 1 TB HDD.
  • AMD Radeon RX 550.
İçinde monitör, mouse pad, kulaklık, kamera, klavye ve Wi-Fi USB'si bulunuyor.

6000 TL.
PUBG ve GTA 5 gibi oyunları rahat oynayabilir miyim?

Sakın alma KENDINE MUZİSYEN-START/AMD RYZEN 5 1600 (AF)/ASUS GeForce Cerberus GTX 1050 TI Advanced Edition 4GB/8GB DDR4/240GB SSD/Geforce Espor PC | ITOPYA bunu al ondan kat kat daha iyi piyasadaki her oyunu Cyberpunk'u bile 30 FPS açar.

Ben monitör detayını atladım. Biraz aşıyor ama bu şekilde daha güzel oldu. Klavye mouse önermedim ucuz bir şeyler alabilirsiniz. Bütçemi aşıyor dersen monitör olarak daha ucuz modellerde önerebilirim.

Eski nesil işlemciler tamam halen iş görüyorlar maaşallahları var ama 6000 lira, hele hele RX RX550 ile asla olmaz. O sistemin ederi 2500 lira civarı kardeşim. Hepsiburada-Trendyol-N11 gibi sitelerden bilgisayar alışverişi yapılmaz. 6000 liraya, Gamegaraj, Sinerji, Teknobiyotik, İncehesap gibi sitelerden hazır sistem bakabilirsin.

Ben monitör detayını atladım. Biraz aşıyor ama bu şekilde daha güzel oldu. Klavye mouse önermedim ucuz bir şeyler alabilirsiniz. Bütçemi aşıyor dersen monitör olarak daha ucuz modellerde önerebilirim.
SSD kötü kendisi toplasın bence.

Geri
Yukarı