RX 5500 XT sistem düşük performans veriyor

thehexxit

Femtopat
Merhabalar, sistemimde olmasi gerekenden az (Valorant: 130-140, CS:GO: 100-110) FPS aldığımı düşünüyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Sistem:
  • RX 5500 XT 8 GB,
  • i3-10100F,
  • 8 GB RAM.

KS
T

thehexxit

Femtopat
Ayarlarınız ne durumda? Eğer yüksekte ise normal. Değilse öncelikle Windows Update yapın sonrasında DDU ile sürücünüzü kaldırıp en güncel sürücüyü indirin.

Hocam ddu işleminden biraz korkuyorum. Fpsye etkisi olucaksa deneyebilirim belki.

SS Erwin Rommel

Decipat
Aynı sisteme sahibiz. Ben de Valorant'da 90-100 FPS arası oynuyorum. CS:GO'da ise orta-yüksek ayarlarda 100-130 FPS alıyorum. Eğer DDU sonuç verirse buradan yazın, ben de yapayım.

ventus xs

Picopat
Hocam DDU işleminden biraz korkuyorum. FPS'ye etkisi olacaksa deneyebilirim belki.

Hocam bir şey olmaz belki driver kaynaklı bir sorundur. DDU eski driverdan kalanları silecektir.

whitas

Centipat
Yer
Ankara
Merhaba sorunu çözebildiniz mi? Aynı sisteme sahibim. İnce hesaptan prime 5500 isimli bilgisayarı aldım ama aldığıma pişmanım. Daha ucuz fiyata 1650superli pc toplayıp daha yüksek fps alabilirdim. Sorunu nasıl çözebilirim?

KS
T

thehexxit

Femtopat
Merhaba sorunu çözebildiniz mi? Aynı sisteme sahibim. İnce hesaptan prime 5500 isimli bilgisayarı aldım ama aldığıma pişmanım. Daha ucuz fiyata 1650superli pc toplayıp daha yüksek fps alabilirdim. Sorunu nasıl çözebilirim?
Bende çözemedim hala arkadaşim inventustan 1650superli sistem aldı benden daha fazla fps alıyor
Hocam bi gelişme var mı?

Son düzenleme:
Yukarı