RX 5500 XT sistem düşük performans veriyor

thehexxit

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, sistemimde olmasi gerekenden az (Valorant: 130-140, CS:GO: 100-110) FPS aldığımı düşünüyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Sistem:
  • RX 5500 XT 8 GB,
  • i3-10100F,
  • 8 GB RAM.

Ayarlarınız ne durumda? Eğer yüksekte ise normal. Değilse öncelikle Windows Update yapın sonrasında DDU ile sürücünüzü kaldırıp en güncel sürücüyü indirin.

Merhabalar, sistemimde olmasi gerekenden az (valorant: 130-140, CS:GO: 100-110) FPS aldığımı düşünüyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Sistem:
  • RX 5500 XT 8 GB,
  • i3-10100F,
  • 8 GB RAM.

İşlemciniz diğer şeylere göre düşük o yüzden yeni bir işlemci alın ben Intel i5 tavsiye ediyorum.
Eğer bir şekilde işlemcinizin performasını artırırsınız ya da yeni işlemci alırsınız yoksa.
Sorun devam edecektir. Umarım sorun çözülür iyi akşamlar.

İşlemciniz diğer şeylere göre düşük o yüzden yeni bir işlemci alın ben Intel i5 tavsiye ediyorum.
Eğer bir şekilde işlemcinizin performasını artırırsınız ya da yeni işlemci alırsınız yoksa.
Sorun devam edecektir. Umarım sorun çözülür iyi akşamlar.

Sorun işlemcisinde değil i3'ü bu kadar hafife almayın bence o işlemci o ekran kartını besleyebilecek güce sahip sorun başka şeylerde yüksek ihtimal.

Ayarlar ultraysa bile kabul edilebilir değerler değil. Sürücülerin güncel mi ?
Sürücülerim güncel
CS:GO'da daha fazla performans vermesi lazım MSI Afterburner ile değerleri kontrol edin. (Teknoloji kanallarının performans testi gibi düşün)
Msi afterburnerı kurdugumda hata alıyorum önerebileceğiniz başka bir uygulama var mı?

Geri
Yukarı