Çözüldü RX 5600 WattMan hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alperatesoglu

Decapat
Merhaba arkadaşlar.
6 aydır sorunsuz kullandığım PC im de böyle bir hata ile karşılaşıyorum. Günlük kullanımda sıkıntı yaşamazken oyun oynarken PC kilitleniyor ve bilgisayar bir sorunla karşılaştı mavi ekranı geliyor ve PC reset atıyor. Çeşitli sitelere girdim bu hata çözümleri ile alakalı ama çözemedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Sistem:
B350 ASUS anakart.
Ryzen 5 2600.
RX 5600 XFX.
corsair 2*8 gb 3000mhz ram
128 GB M.2 SSD.
500 HDD.
X-Power 650 80 PSU.

resim_2021-06-19_222036.png

resim_2021-06-19_222036.png

Vallahi bilmiyorum ya neden böyle bir şey ile karşılaştım iyice araştırcam bu konuyu bende OCCT uygulamasını denedim az önce Power'ı test ederken yine dondu Power kaynaklı olabilir mi diye düşünmeye başladım.

Karta overclock veya undervolt yaptıysanız geri alın. Kartta sorun olabilir. Önceden oluyor muydu?

Karta overclock veya undervolt yaptıysanız geri alın. Kartta sorun olabilir. Önceden oluyor muydu?
Bu olaydan sonra en son undervolt denedim
Overclock kaynaklı olabilir. Sıcaklık değerleri nedir?
IMG_20210619_224724.jpgrdr oynarken kitlendiğinde buydu daha alt seviyelerde de kitlendiği oldu. Ekran kartına format atma vs gibi bir şey yapabiliyor muyuz bilginiz var mı?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı