RX 5600 XT Sistemde AC Odyssey Kasıyor

Poyraz797

Femtopat
Daha fazla  
RX 5600 XT, Ryzen 5 3600 PC de en düşük ayara da alsam en yüksek ayarada alsam köylerde çadır kurmuş askerlerin yanında bile kasıyor. Şehirlerde FPS 30-35 ama dağlık yerlerde 80 ve üstü fakat hangi ayara alırsam alayım öyle, değişmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki öyle olsu.

Hiçbir alakası yok bunun. RX 5600XT Odyssey'i High ve Ultra ayarlarda çok rahat akıcı oynatabilecek bir kart. Sürücü kaynaklı ve oyun orijinal değilse oyun kaynaklı bir problem olabilir. Başka oyunlardaki ve Odyssey'deki sıcaklık, CPU, GPU ve diğer kullanım değerlerine bakılıp karşılaştırma yapılmalı.

Tamam reyiz biliyorsan beni etikleme.

Aynı oyunda aynı ekran kartıyla oynuyorum aynı sorunu yaşıyorum, 8 GB RAM mevcut bununla alakalı olabilir genelde 8 GB RAM'de bu sorun yaşanıyor.

Aynı oyunda aynı ekran kartıyla oynuyorum aynı sorunu yaşıyorum, 8 GB RAM mevcut bununla alakalı olabilir genelde 8 GB RAM'de bu sorun yaşanıyor.
Eğer genel bir problemse sürücü güncellemesi ile düzeltirler o zaman. Çünkü o kart gayet güçlü bir kart. Eğer diğer oyunlarda aynı problem yoksa can sıkılacak bir durum olduğunu düşünmüyorum.

Eğer genel bir problemse sürücü güncellemesi ile düzeltirler o zaman. Çünkü o kart gayet güçlü bir kart. Eğer diğer oyunlarda aynı problem yoksa can sıkılacak bir durum olduğunu düşünmüyorum.

RAM yetmiyor, büyük ihtimalle 8 GB RAM kullanıyor arkadaş Dual Channel olmamasi+ramin yetersiz gelmesinden dolayı normal.

RAM yetmiyor, büyük ihtimalle 8 GB RAM kullanıyor arkadaş Dual Channel olmamasi+ramin yetersiz gelmesinden dolayı normal.
Olabilir fakat oyunun resmi sistem gereksinimlerinde 8 GB RAM gayet yeterli konumda. Tahminen AMD kaynaklı bir problem var. 8 GB RAM günümüz oyunları için alt sınır ve şuan için yeterli durumda. Sürücü güncellemesiyle düzeltilir diye umuyorum. 6 GB ekran kartında da mevcut olduğu için kaplamada bellek sıkıntısı da yaşanmayacağı için hala sürücü kaynaklıdır diye tahmin ediyorum.

Geri
Yukarı