RX 5600 XT ve R5 2600 Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba;

Konuyu çok fazla incelemedim RTX 2060 falan yönlendirme yapılmış o sebeple, fiyat performans istiyorsan 5700xt al geç Ray Tracing dediğiniz olay nedir, kaç oyun destekliyor açtığınızda FPS düşüyor mu? Ki düşmemesi imkansız. 5700xt kullanıyorum direkt kullanıcıyım deneyimledim. O zaman arkadaş 2060 alacağına 2070 Super alsın onu önerelim ama her şey bütce dahilinde NVIDIA diye gideceksiniz 2060 önereceksiniz arkadaş performans alamayacak sonra verdiği paraya yazık, kardeşim az biraz daha çık 5700xt al pişman olmazsın ancak Ryzen 3600 ekle tek çekirdek performansı daha iyi diye biliyorum, genelde kullanıcı olmayan arkadaşlar sürücü probleminden bahsetmiş olabilir düzelmeyecek bir şey değil kullanıyorum problemde görmedim. Oyundan atma mavi ekran farklı bir durum hiçbir şeyle karşılaşmadım. RTX 2060 nereee 5700xt neree nasıl bir öneri bu Sapphire Nitro 5700xt kullanıyorum çok memnunum her oyunda yüksek performansı var örnek Metro Exodus Extreme 1080P sadece tesellation ve hair work kapalı, gölgeleme 1.3X 80 FPS aşağısına düşmedim. Resident Evil 2 remake 120 FPS aşağısına düşmedim ki maximum ayarlarda. 5700 ve 5700xt sormussun RTX 2060 sormadığın için 2060 önerenlere kulak asma en güçlü oyunda aralarında 20FPS fark var. Ben şu yönden bakıyorum 60 FPS almak yerine 80FPS almak daha akıcı bir deneyim olur akıcılık problem değil ise 2060 alınır ama 5700xt ve 2060 kıyaslanamaz.
Dostum bi yanlışın var ben rtx 2060 kullanıyorum 1440p ultra ayarlarda ray tracing ultrada 70 fps aliyorum bildiğim kadarıyla rx 5700 xt 1080 p de daha fazla fps vermesi lazım

Bu AMD fanboyu arkadaşlar neden AMD sorunlarının dile getirildiği konularda yok? Onlarla neden NVIDIA'cı bizler ilgileniyoruz? Bunu çok merak ediyorum

Bu AMD fanboyu arkadaşlar neden AMD sorunlarının dile getirildiği konularda yok? Onlarla neden NVIDIA'cı bizler ilgileniyoruz? Bunu çok merak ediyorum
Nasıl daha fazla AMD yi kotuleyebilirim aklı var sizde ama bizde öyle bişi yok

Nasıl daha fazla AMD yi kotuleyebilirim aklı var sizde ama bizde öyle bişi yok
Öyle birşey kastetmediğim ortada. Merak ettiğim bu kadar savunurken sorunları dile getiren konularda hiç görünmemeniz. Bunun sebebini merak ediyorum.

Timurozer bir dediğin diğerini tutmuyor. Orda şunu söylüyor adam ona çözüm bulunca onu bahane ediyon sen daldan dala atlamaya devam et.
İlk RX 5600XT yi Vatan'dan atman çok saçma dostum zaten en pahalısını bulmuşsun.
RTX ile sömürülmeye devam demişsin RTX ile sömürülmeye değil bereketini yaşamaya devam 4-5 FPS diyorsun sen neden o zaman XT alıyon git normalin al. Bana da gevelemeyi bırak. Yerinde olsam teknoloji bırakıp uzun Bi süre videoları izlerim ve sonra yeniden gelip babacan gibi konuşurdum. Bilgi çıtanı o kadar düşürdün ki...
Ben ne Nvidia fanı ne de AMD fanıyım. İşlemci de AMD ekran kartında Nvidia seçilir. XT
Bu arada bu mesajı yazdığım için özür dilerim sevgili konu başkanı çok saçma sapan bir şeye tartıştılar ve aşırı boş yaptılar konuma fazladan mesaj yazdığım için özür dilerim.

PSU olarak bu modeli seçme. Onun yerine SHARKOON SilentStorm COOL Zero öneriyorum. Hem güç verimliliği var hem de Full modüler.

Timurozer bir dediğin diğerini tutmuyor. Orda şunu söylüyor adam ona çözüm bulunca onu bahane ediyon sen daldan dala atlamaya devam et.
İlk RX 5600XT yi Vatan'dan atman çok saçma dostum zaten en pahalısını bulmuşsun.
RTX ile sömürülmeye devam demişsin RTX ile sömürülmeye değil bereketini yaşamaya devam 4-5 FPS diyorsun sen neden o zaman XT alıyon git normalin al. Bana da gevelemeyi bırak. Yerinde olsam teknoloji bırakıp uzun Bi süre videoları izlerim ve sonra yeniden gelip babacan gibi konuşurdum. Bilgi çıtanı o kadar düşürdün ki...
Ben ne Nvidia fanı ne de AMD fanıyım. İşlemci de AMD ekran kartında Nvidia seçilir. XT
Bu arada bu mesajı yazdığım için özür dilerim sevgili konu başkanı çok saçma sapan bir şeye tartıştılar ve aşırı boş yaptılar konuma fazladan mesaj yazdığım için özür dilerim.

PSU olarak bu modeli seçme. Onun yerine SHARKOON SilentStorm COOL Zero öneriyorum. Hem güç verimliliği var hem de Full modüler.
Neden xt olanını alıyorsun yazmışsın rx 5600 yok rx 5600xt var sen konuşma bilio bilmeden AMD' nın yazılım dışında sorunu yok ısı diyeceksiniz ısı sorunu yok kasayı merdiven altı cam panel al ısınır tabiki AMD' nin donanımsa sorunu yok bazı donanımlarsa olabiliyor fakat bu NVIDIA' da da var. AMD' de cw var dersiniz NVIDIA' da da var hatta
cw sorunu gtx 970' den sonra çoğalmaya başladı ben kabul ediyorum yazılımsal sorunları var onlarda düzeltilir.

Neden xt olanını alıyorsun yazmışsın rx 5600 yok rx 5600xt var sen konuşma bilio bilmeden AMD' nın yazılım dışında sorunu yok ısı diyeceksiniz ısı sorunu yok kasayı merdiven altı cam panel al ısınır tabiki AMD' nin donanımsa sorunu yok bazı donanımlarsa olabiliyor fakat bu NVIDIA' da da var. AMD' de cw var dersiniz NVIDIA' da da var hatta
cw sorunu gtx 970' den sonra çoğalmaya başladı ben kabul ediyorum yazılımsal sorunları var onlarda düzeltilir.
Paragrafı tekrar oku sonra mesaj yaz. Türkçe ortalamanın beğendim. Daha önceki mesajda arkadaş Tİ ve Super kandırmaca üzerine para tuzağı dedi ben de buna karşılık bunu örnek verdim. Bir mesaj yazıyorsan öncesini bilmeni tavsiye ederim.
Sen AMD kullandın mı da savunuyor ben kullandım ve ısı sorununu çok rahat yaşadım MB511 ile bu kasa kötü mü hayır.
AMD kullanmadan lafa girişme.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı