RX 5600 XT ve Ryzen 5 3600 Sistemde GTA 5 Ekran Kararıyor

İşletim sistemi
Windows 10

FaLSe

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam. RX 5600 XT ve Ryzen 5 3600 bir sistem topladım. 8x2 16 GB RAM, 650W 80+ PSU. Yalnız GTA 5'e girdiğimde 10-15 dakikalık oyun sonunda ekran birdenbire kararıyor. Kasa, mouse, klavye, hoparlör hepsi çalışıyor ama oyun ekranı gidiyor. Oyunun sesi falan da geliyor. Görev yöneticisine girmeye çalışırken ekran bir geliyor bir gidiyor. Zorla oyunu kapatıyorum. Ekran kartı sürücülerim güncel. Sistem yeni, Windows 10 temiz kurulumlu. Fanları 30'dan 40'a çektim yine aynı. Sorun nedir sizce. Teşekkürler.

Şu anlık sadece GTA 5'te lakin doğru düzgün bir oyunda deneyemedim hocam daha. PUBG Mobile ve CS:GO'da sıkıntı yok.

Sapphire modellerinde çok sorunla karşılaşılıyor nedense forumda siyah ekran sorunu olan herkes Sapphire kullanılıyor. Recep Baltaş ve Ali Güngör bu markayı önermiyorlardı haklılarmış. Siz de mi Sapphire kullanıyorsunuz?

Sapphire modellerinde çok sorunla karşılaşılıyor nedense forumda siyah ekran sorunu olan herkes Sapphire kullanılıyor. Recep Baltaş ve Ali Güngör bu markayı önermiyorlardı haklılarmış. Siz de mi Sapphire kullanıyorsunuz?

Maalesef hocam. Yeni aldım Sapphire Pulse RX 5600 XT. Yeni aldım sistemi kendim topladım 3 günlük. Umarım devam etmez heves falan kalmadı çünkü.

Geri
Yukarı