RX 5600 XT'yi satıp RTX 3060 Ti almak mantıklı mıdır?

3060 bu bütçede hiç değerlendirilmemeli bence.
O neden? 6600 XT ile arasında devasa fark mı var acaba? İki kartı da kullanıyorum ve aralarında abartılacak fark yok ve ayrıca 3060 daha stabil yazılım tarafında. Taraflı yorum yapmak yerine bilgi sahibi olarak konuşsanız keşke.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda belli oluyor her şey. Bazı oyunlarda 6600 XT önde iken bazılarında 3060.

Genelde o şahıs gelir ve bütün her şeyi bozar siz aldırmayınız onu.
Bunu sen mi söylüyorsun? 6600 XT ve 5900X'i bir arada kullanmayı düşünen sizdiniz değil mi? Normal karşılıyorum bu yorumu.

Son düzenleyen: Moderatör:
@KeyN_N komik bir durum olduğunu düşünmüyorum.

@yusufcan1636 burada ise ne iyi performans ve soğutmayı veren markayı söylüyor bakınız
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
O neden? 6600 XT arasında devasa fark mı var acaba? İki kartı da kullanıyorum ve aralarında abartılacak fark yok ve ayrıca 3060 daha stabil yazılım tarafında.
Bu videoda belli oluyor her şey. AMD bazı oyunlarda 6600 XT önde iken bazılarında 3060.

Bunu sen mi söylüyorsun? 6600 XT ve 5900X'i bir arada kullanmayı düşünen sizdiniz değil mi? Normal karşılıyorum bu yorumu.

Benim 5900X kullanabilirim siz karışamazsınız bunu istediğim işlemciyi istediğim ekran kartına takarım size sormama gerek yok isteyen yazar isteyen bakmaz siz peki niye bu kadar içerlediniz bu konu ve kullanmış olduğunuz üslüp hiç hoş değil.

O neden? 6600 XT ile arasında devasa fark mı var acaba? İki kartı da kullanıyorum ve aralarında abartılacak fark yok ve ayrıca 3060 daha stabil yazılım tarafında. Taraflı yorum yapmak yerine keşke bilgi sahibi olarak konuşsanız keşke.
Bu videoda belli oluyor her şey. AMD bazı oyunlarda 6600 XT önde iken bazılarında 3060.

Hocam 3060 daha pahalı ve daha güçsüz siz hala 3060 diyorsunuz.

Hocam 3060 daha pahalı ve daha güçsüz siz hala 3060 diyorsunuz.
Size zorla 3060 alın diyen yok. Bütçene hangisi uygun gelirse onu alırsın. Ben iki kartı da kullanan biri olarak sizin sanki rakip kartlar değilmiş gibi değerlendirmenizi yanlış bulduğumu belirttim. Kimsenin taraflı yorum yapması doğru değil.

Size zorla 3060 alın diyen yok. Bütçene hangisi uygun gelirse onu alırsın. Ben iki kartı da kullanan biri olarak sizin sanki rakip kartlar değilmiş gibi değerlendirmenizi yanlış bulduğumu belirttim. Kimsenin taraflı yorum yapması doğru değil.

RX 6600 XT RTX 3060 iyi hala bunun neyini kabul etmiyorsunuz onu anlamıyoruz bizde.

Hocam RX 6600XT daha güçlü bir kart ve RTX 3060'dan daha ucuz sizce hangisini önermemiz gerekiyor?

Hocam RX 6600XT daha güçlü bir kart ve RTX 3060'dan daha ucuz sizce hangisini önermemiz gerekiyor?

Bence RX 6600 XT alın bakın keyfinize hem FSR teknolojiside çıktı yukarıda frekans TV videosunuda gördünüz seçim sizin.

İleriki dönemlerde illaki gelişicektir AMD tarafı aradaki fark inecektir eminim ki.
@yusufcan1636 eğer ki RX 6600 XT seçerseniz sadece geriye hangi marka almak kalıyor o kadar bilimdik markaların dışına çıkmayın MSI gibi ASUS Sapphire Power color mesela bunlar Gigabyte yazdıklarım iyidir diğerlerine bakmayınız.

Geri
Yukarı