RX 5600 XT'yi satıp RTX 3060 Ti almak mantıklı mıdır?

3060 alman daha faydalı olur.

Evet RTX 3060 da güzel bir kart ama saf güç olarak RX 5600 XT ile aman aman bir fark göremedim 10 FPS için bence değiştirme zahmetine değmez.
Kaçtan satacaksiniz bana da mantıklı geldi.

Sarı sitede 10.000 TL'den aşağı koyan henüz görmedim. Bir kişi koymuş sadece oda 3,4 ay mining yapmış zaten kendisi de belirtmiş. Ben ağustos 2020 yılında aldım 1,5 yıl oldu işte. Kart 3 yıl garantili zaten kutusu falan duruyor silikonlarını bile atmadım oda duruyor ve ciddi anlamda sıfır ayarında kullandım 20 günde bir temizliyorum benim kadar temiz tutan yoktur bence. Açıkçası piyasanın altında veremem verirsem zaten ben kendim yerine başka bir kart koyamıyorum.
RX 6600 XT düşünebilirsiniz ya da 6700XT.

Hocam açıkçası AMD'den sıkıldım biraz NVIDIA deneyimlemek istiyorum. Ha kartımın performansından aşırı memnunum orası ayrı mesele şükür oynatmadığı oyun görmedim benim ki biraz keyfi bir durum.

Son düzenleme:
Evet RTX 3060 da güzel bir kart ama saf güç olarak RX 5600 XT ile aman aman bir fark göremedim 10 FPS için bence değiştirme zahmetine değmez.

Sarı sitede 10.000 TL'den aşağı koyan henüz görmedim. Bir kişi koymuş sadece oda 3,4 ay mining yapmış zaten kendisi de belirtmiş. Ben ağustos 2020 yılında aldım 1,5 yıl oldu işte. Kart 3 yıl garantili zaten kutusu falan duruyor silikonlarını bile atmadım oda duruyor ve ciddi anlamda sıfır ayarında kullandım 20 günde bir temizliyorum benim kadar temiz tutan yoktur bence. Açıkçası piyasanın altında veremem verirsem zaten ben kendim yerine başka bir kart koyamıyorum.

Hocam RX 6600XT alırsanız o fark %20'den fazla olur işte.

Darboğazsız kullanmak isterseniz kartı 8-9kya sattıktan sonra direk 6600XT veya 3060 alabilirsiniz darboğazla kullanırım diyorsanız biraz para ekleyip 3060 Ti bakabilirsiniz.

Hocam NVIDIA istiyorum da bakalım açıkçası AMD'den sıkıldım biraz. Uygun fiyatlı bulabilirsem ve kartımı da satabilirsem tabii.

@SilenoZ bende NVIDIA sıkıldım RX 6600 XT bakıyorum.
Hocam NVIDIA istiyorum da bakalım açıkçası AMD'den sıkıldım biraz. Uygun fiyatlı bulabilirsem ve kartımı da satabilirsem tabii.

Aslında geçmeyim diyecektim çünkü AMD bu yıl ekran kartı ve işlemcilere çok ağırlık verecek.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı